CHP binasına saldırı: Çok sayıda yaralı var

Gündem 28 Ocak 2019 23:07
Videoyu Aç CHP binasına saldırı: Çok sayıda yaralı var
A
a

Eyüp İlçe Teşkilatı binasına bir grup saldırıda bulundu. Olayda yaralananlar olduğu öğrenildi...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eyüp İlçe Teşkilatı binasına bir grup saldırıda bulundu. Olayda yaralananlar olduğu öğrenildi.

CHP Eyüp İlçe Teşkilatı’nın Twitter hesabından olaya ilişkin “Bu akşam İlçe başkanlığımıza saldırı düzenlenmiştir. İlçe Başkanımız Sinan Akçiçek ve ilçe yöneticimiz Nuri Telek ve meclis üyemiz Ali Haydar İşkar yaralanmış olup hastaneye kaldırılmıştır” açıklaması yapıldı.

CHP İlçe binası girişinde meydana gelen kavgada 3 CHP'li yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Saldırıda CHP İlçe Başkanı Sinan Akçiçek, ilçe yöneticisi Nuri Telek ve meclis üyesi Ali Haydar İşkar’ın yaralandığı, yaralıların hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

KAFTANCIOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Olay yerine gelen CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu akşam ilçe teşkilatına yönelik bir saldırı gerçekleştiğini belirterek, “İlçe başkanımız ve yöneticilerimiz kaba kuvvetle darp edilmişler. Şimdi yaralanan yöneticilerimizi ve ilçe başkanımızı hastaneye gönderdik. Bundan sonra olayın ne olduğunu aydınlatma görevi kolluk kuvvetlerimizde. Hayati tehlike yok, travma nedeniyle vücutlarının belirli bölgelerinde yaralanmalar var. 2 ilçe yöneticimiz ve ilçe başkanımız yaralı, toplam 3 kişi. Gelen grubun kim olduğu konusunda bir bilgi yok” şeklinde konuştu.

Kaftancıoğlu, olayda silah kullanıldığı yönünde bir bilginin bulunmadığını sözlerine ekledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR