CHP'li seçmene hakaret etti: Şizofrenler!

Gündem 1 Ağustos 2018 16:11
Videoyu Aç CHP'li seçmene hakaret etti: Şizofrenler!
A
a

AKP'li, Erdoğancı sözde yazar Hilal Kaplan CHP'li seçmene hakaret etti: Şizofrenler!

Hilal Kaplan'ın "Muhalefetin halleri" (01 Ağustos 2018) başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle: 

"Tek başına kendi partisinden % 8 fazla oy alan İnce, bu gidişle yakında siyaset sahnesinden tamamen silinecek. Geride "81 ilde, 7 bölgede, Muharrem İnce " diye sayıklayan 'şizofrenler' kalacak gibi" 

 " Muharrem İnce , bir süre gerçekten Erdoğan'a rakip olabileceğini sandı. O yüzden 24 Haziran akşamının hüsranı ile insan içine bile çıkamadı.

Süreci doğru yönetemedi. "Parti örgütü gereğini yapar" dedi. "İstemem, yan cebimekoyun" diyerek örgütü de harekete geçiremedi. Kılıçdaroğlu'na rakip olduğunu ilan ederek işi sağlam tutmak yerine, kaçak dövüştü. Son anda televizyonlara çıkıp çağrı yaptı ama rüzgârın yönünü değiştirmeye yetmedi.

 Seçimden önce İnce'nin adaylığının Kılıçdaroğlu için bir "kazan-kazan" olacağını yazmıştık. Gelinen noktada bir taşla iki kuş vuran Kılıçdaroğlu, hem İnce'yi rakip olarak elemiş görünüyor hem de partideki koltuğunu sağlamlaştırmış oluyor. Bir sonraki kongrede, İnce taraftarı delegeleri de tasfiye ederse, değmeyin keyfine!

Olan yine CHP seçmenine oldu. Tek başına kendi partisinden % 8 fazla oy alan İnce, bu gidişle yakında siyaset sahnesinden tamamen silinecek. Geride "81 ilde, 7 bölgede, Muharrem İnce " diye sayıklayan 'şizofrenler' kalacak gibi.

1000
icon
hatice aktas 1 Ağustos 2018 23:46

Sensin sizofren ...ülkenin hali orta da ...neyin savunmasini yapiyorsun..euro -dolar aldi basini gidiyor..halk aclik sinirinda .. sen önce aynaya bak kim sizofren görürsün.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR