CHP'li Tekin: Kefen giymeye hazırız, AKP'li Ünal: Kılıçdaroğlu suç üstü...

Gündem 16 Ağustos 2017 13:39
Videoyu Aç CHP'li Tekin: Kefen giymeye hazırız, AKP'li Ünal: Kılıçdaroğlu suç üstü...
A
a

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında gündemi yorumladı. Tekin, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile ilgili başlatılan 'tutuklanacak' tartışmasına da değinirken, "Söz konusu özgürlük ve demokrasi mücadelesiyse, kefenlerimizi giymeye hazırız, böyle biline" dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, partisinin İstanbul İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında gündemi yorumladı. 

Tekin'in konuşmasından satırbaşları şöyle:

Neymiş, CHP Genel Başkanı tutuklanacakmış. Korku yaymaya çalışıyorlar. Bu kirli alışkanlıklardan vazgeçin. Buradan bir sonuç elde edemezsiniz. Söz konusu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise kusura bakmayın; siyasetinizi yalan, servetinizi talan üzerine kurmuş, ona buna saldırmaya çalışıyorsunuz.

AKLINIZIN UCUNDAN BİLE GEÇİRMEYİN

Bu bana İslam coğrafyasındaki liderleri hatırlatıyor. Onlar da aynı yöntemleri uyguladılar. Basın toplantısına gelirken o yöntemleri, kumpasları izledim. Onlar da sizler gibi 'mazlum' kisvesiyle gelmişlerdi. 2002'den önce Erdoğan da '3 Y' diyordu. Şimdi ise CHP'yi tehdit etmeye, şantaj etmeye çalışıyor. CHP'ye kuracağınız kumpası, bu çamuru aklınızın ucundan bile geçirmeyin.

O liderlere bakın, onlar da hayali düşmanlar yarattılar. Kendi partileri içerisindeki muhaliflerini ortadan kaldırmışlardı. 57 İslam ülkesinin çocuklarına bakın tamamının çocuğu Batıda okuyor. Neden? CHP'nin kimseye düşmanlığı yok. Türkiye'ye düşmanlığı olmayan kimseye düşman değiliz. CHP içeride ve dışarıda barışın teminatı olmaya devam edecek. Ülkemizin kurtarıcısı, partimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün şiarıyla, 'Yurtta sulh, cihanda sulh' demeye, bu uğurda mücadele etmeye devam edeceğiz. CHP, hiçbir şantaj ve tehdide asla ve asla boyun eğmeyecek. Söz konusu demokrasi ve özgürlük mücadelesiyse kefenlerimizi giymeye hazırız. Bir tek CHP'li bile kalsa, sizin korkulu rüyanız olmaya devam edecek, bunu bilesiniz.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ünal yaptığı yazılı açıklamada, "Cevaplar yerine tehditler savuran Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP’si suçüstü yakalanmanın paniğini yaşamaktadır." ifadelerini kullandı.

 

1000
icon
Kalender 17 Ağustos 2017 17:38

Hirsiz ve sucluluk duygusu AKP yi sarmis kim cesaret edipte sucunu ve hirsizliklarini söyleyenlere ellerine yetkiyi kullanarak Kilictaroglunada kumpaslar yaparak ayristirmaya calisiyorlar. Halki kandirip pislikleriyle oynatanlar. Simdide malefetin sesini kesmek icin kendi yaptiklaripislikle oynatmaya calisiyorlar. 15 temmuz olayini devleti yönetenler diyanet herkes önceden bildikleri ortaya cikmisdirki nicin önlemedilerde halkin fukara cocuklarinin katliyamina göz yummuslar AKP li her hangi biri ortalikta yoktu sicmislar. Her biri birer yerlerde saklanmislar. Bunlar devlet yönetiyorlar. AKP yargilanmalidir. Cünkü önlem olmasi gerekenler. Bu olaylara müsade ederek ALLAHIN lutfu dir diyerek o mahsum gencecik asker cocuklari AKP nin besledigi isid kilikli canavarlara sokak ortasinda bogazini kendilerine vijdanen rahatsizlik veriyor. Bu playlarin siyasi ayagi ve her tür aydinlanmasini bu ülkeyi yönetenler. Ortaya cikartmak zorindayim. Cikarmiyorlarsa hala ortakliklari devam etmektesin.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU