CHP'li vekilden açıklama: “Bu millete müstehak”

Gündem 25 Haziran 2018 18:56
Videoyu Aç CHP'li vekilden açıklama: “Bu millete müstehak”
A
a

CHP'li vekilden haklı ve yerinde açıklama: “Bu millete müstehak”

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından yerinde bir açıklama yaptı.

Tanal, vatandaşların; turizm, tarım, Suriyeli sığınmacılar gibi şikayetlerinin olmasına rağmen Erdoğan'a oy vermelerini eleştirdi.

Tanal, kişisel Twitter hesabından, Erdoğan'a oy verenleri sert sözlerle eleştirirken,"Millete müstahaktır" ifadelerini kullandı.

Tanal şunları söyledi:

"1- Bugün fındık fiyatlarına ağlayan Giresun, Ordu'nun %65 oy veriyorsa, turizmin bitmesinden yakınan Antalya %43 oy veriyorsa, Suriyelilerden illallah eden Urfa, Antep, Kilis %51 oy veriyorsa, burda bir sorun var.....

2- Turizmin bitmesinden yakınan Antalya %43 oy veriyorsa, Suriyelilerden illallah eden Şanlıurfa, G.Antep ve Kilis %51 oy veriyorsa, şeker fabrikaları satıldığı için sitem eden Çorum, Yozgat ve Kırşehir açık ara birinci çıkartıyorsa Millete müstahaktır.


1000
icon
M OBA 26 Haziran 2018 01:48

BİR CHP Lİ OLARAK SİZLER İKTİDARDAYKEN BU ÜLKEYE BU HALKA NE YAPTINIZ,AKP YE YOL VEREN SİZLER,ECEVİT GİBİ İNSANA SAHİP ÇIKMAYAN YİNE SİZLER,HER BİRİNİZ MENFEAT UĞRUNA KENDİNİZİ DÜŞÜNÜP MİLLETLE İLGİLENMEDİNİZ,BAK ADAMA ADAMLARI RÜŞVET YEDİĞİ HALDE SAHİPLENDİ HEPSİNE HİÇBİRİNİZDE BİR ŞEY YAPAMADI,HEPSİDE DOLDURDU CEPLERİNİ ÇEKİLDİLER KÖŞELERİNE,BİR MİLLETİN BİR ÜLKENİN MALINIBİRİ CUKKASINA İNDİRİYORSA BUNU BİLEN BİR MUHALEFET BİRŞEY YAPAMIYORSA,YAPAMAYANA NİYE OY VERSİNLER.

0 0 Cevap Yaz
İsa 25 Haziran 2018 20:45

Gerçekten müstahak

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ