CHP'nin kapısına bu tehdit notu bırakıldı: Yaptıklarınızın...

CHP 4 Aralık 2017 20:15
Videoyu Aç CHP'nin kapısına bu tehdit notu bırakıldı: Yaptıklarınızın...
A
a

Teşkilat binasının kapısına, üzerinde not tehdit içeren kağıt bırakıldı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Etimesgut İlçe Başkanlığı’nın Etimesgut ilçesi 2310. Sokakta bulunan teşkilat binasının kapısına, üzerinde not tehdit içeren kağıt bırakıldı.

Sabah saatlerinde teşkilat binasına gelen CHP’liler kapının üzerine asılmış notu görünce şaşkına döndü. Kapıya asılan kağıtta “Yaptığınızın hesabı sorulacak dinsiz hainler" yazdığını gören partililer polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polisler, üzerinde tehdit içeren not yazılı kağıdı alarak incelemek üzere teslim aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz duruma tepki gösterdi.

Başkan Ayhan Yılmaz, "Kağıdın orijinalini olay yeri inceleme ekipleri aldı, götürdü. Biz bunu sadece çıktı olarak aldık. Burada kimseye pabuç bırakacağımızı veya kimsenin kalkıp da Cumhuriyet Halk Partisini ufak tefek tehditlerle yıldıracağı kimsenin aklına gelmesin. Bu arkadaşların bu ülkede din inançlarına, tek olan değerlere onlardan daha fazla ve daha bilinçli bir şekilde sahip çıktığımızı bilmelerini istiyoruz" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ