CHP o sözde spikere sordu: Hala gülüyor musun?

Gündem 18 Nisan 2019 14:40
Videoyu Aç CHP o sözde spikere sordu: Hala gülüyor musun?
A
a

CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebi o sözde spikere sordu: Hala gülüyor musun?

Seçimlerden önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerine kahkaha ile karşılık veren, Kanal D sunucusu Buket Aydın, Ekrem İmamoğlu’nun mazbata almasını anons ederken “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı” ifadesini kullanmadı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart seçimleri öncesinde sürecinde Kanal D'de Buket Aydın'ın konuğu olmuştu. Programda, CHP lideri; partisinin İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin'i kesinlikle kazanacağını belirterek, “Bütün bunları alacağız, ben gerçeği söylüyorum size.” demişti. Sunucu Buket Aydın ise Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerini kahkahayla karşılamıştı. Buket Aydın’ın bu tavrı, çok eleştirilmiş, birçok kesimden tepkiyle karşılanmıştı.

Çok tartışılan bu yayının ardından CHP’nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, bugün mazbatasını alarak resmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Sunucu Aydın, bu kez gayet ciddi bir tavırla İmamoğlu’nun mazbatasını aldığını duyurdu. Ayrıca Buket Aydın’ın haberleri sunarken İmamoğlu için, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı” dememesi dikkat çekti.

“HALA GÜLÜYOR MUSUN?”

CHP milletvekili Mehmet Ali Çelebi de Buket Aydın’a sosyal medya üzerinden ‘Hala gülüyor musun?’ diyerek tepki gösterdi.

İşte o paylaşım:


1000
icon
Mütevazı Adam 19 Nisan 2019 11:20

Sevinçten gülmüştür. :)

0 0 Cevap Yaz
Cemal Zengin 18 Nisan 2019 15:10

Buket hanıma bende soruyorum, hala gülüyormusun buket hanım yoksa gülüşün kursağında mı kaldı.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ