Cihatçılar Doğu Guta'da alevileri katlediyor!

Dünya 4 Mart 2018 20:38
Videoyu Aç Cihatçılar Doğu Guta'da alevileri katlediyor!
A
a

El Nusracı, yamyam, azgın cihatçılar Doğu Guta'da alevileri katlediyor!

Suriye Dışişleri Bakanlığı, Şam’ın Doğu Guta’ya 46 kamyon insani yardım malzemesi göndermeye çalıştığını ancak militanların insani koridora ateş açmaya devam ettiklerini duyurdu.
Ortadoğu Uzmanı Hüsnü Mahalli Suriye'de TİME'ın yalanını ortaya çıkardı. Mahalli, TİME'ın yayınladığı kapakta kullanılan fotoğrafın orjinalini yayınladı. ABD'nin karanlık işle peşinde olduğunu belirten Mahalli, "Irak ve Suriye’den gelen haberlere bakılırsa ABD karanlık işler peşinde.
IŞİD’çiler Irak’ın bir çok yerinde Haşdi Şabi’ye saldıracak.
Suriye’de Nusra ve müttefiği gruplar D.Guta ya da İdlip’te kimyasal kullanıp ‘Esad kullandı’ diyecekler.
Bekleyin görün"
 iddiasında bulundu.

Suriye'de yabancı katillerin cirit attığını belirten Mahalli, "Doğu Guta 2013’ten bu yana başta Nusra olmak üzere  terör gruplarının işgali altında. Burada her türlü ağır silahı olan ve çoğunluğu Suriyeli olmayan 20 bin ruh hastası yabancı  katil var.
Bunlar her gün 50-60 havan topu ile Şam’ı rastgele bombalıyor ve sürekli insanlar ölüyor" diye yazdı.

Mahalli, "2013’ten bu yana 15 bin kez Şam’ın tepesine bombalar yağıyor ama dünya sesini çıkarmıyor. Ama Suriye devleti bu teröristşerden kurtulma kararı alınca kıyamet kopuyor.
Rezil medya D.Guta’da ‘Esad’ın katlimlarından’ söz ederken teröristlerin pisliklerini görmemezlikten geliyor" ifadelerini kullandı.

"Türkiye PYD-PKK terörünü bahane ederek Suriye toprağı olan Suriye’de askeri operasyon yapacak ve medya bunu savunacak ama Suriye ordusu Suriye  toprağı olan Guta’da teröristlerden kurtulmak isteyince  kıyameti koparacak. Bu da yetmiyor sürekli yalan haber ve görüntü kullanıyor" diyen Mahalli üst üste fotoğraf paylaşımlarında bulundu:


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ