Çocuklarının ismini 'Recep, Tayyip, Erdoğan' koyan AKP'li isyan etti!

Gündem 6 Ocak 2019 16:45
Videoyu Aç Çocuklarının ismini 'Recep, Tayyip, Erdoğan' koyan AKP'li isyan etti!
A
a

Sosyal medyada konuşulan video: Çocuklarının ismini 'Recep, Tayyip, Erdoğan' koyan AKP'li isyan etti!

Sosyal medyada dolaşan bir video dikkat çekti. Videoda bir vatandaşın, AKP'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendiği ve isyan ettiği görülüyor.

Vatandaş videoda, 16 senedir AKP'ye oy verdiğini, 4 çocuğunun olduğunu ve isimlerini Recep, Tayyip, Erdoğan ve Emine koyduğunu belirtirken, Erdoğan'a da sitemde bulundu. Vatandaş, "İsimlerini dahi değiştireceğim. Açım, aç kaldım, bakamıyorum artık"derken, "Çocukları da yuvaya vericem. Artık AKP’den bıktım, yetiştiremiyorum" dedi.

Sosyal medyanın gündemine oturan videoda, Erdoğan'la yeniden barışabileceğinin de altını çizden vatandaş, 4 bin lirayla memur olarak işe alınmayı istedi.

İşte o video:

1000
icon
Sokuk 15 Ocak 2019 12:02

Beter ol orospu çocuğu.16 yıldır niye oy verdim şerefsiz pezevenk.bide çocuklarının adını koymuşsun.sizin gibi kendini makarna ya satan piclerin yüzünden bu haldeyiz.

0 0 Cevap Yaz
Limınati 8 Ocak 2019 00:48

Adalet denen kavram en alttaki köpeklere bile yayılmış durumda tabi bu onların adaleti 4000 tl’ye maaş istiyor bir de kendisine verilecek pozisyonu memur olarak istiyor hepinizin allah belasını versin bende iş istiyorum 3999 tl olsa da olur

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ