Cübbeli'yi yoğun bakımda kadın doktor mu denetliyor?

Gündem 23 Kasım 2018 23:21
Videoyu Aç Cübbeli'yi yoğun bakımda kadın doktor mu denetliyor?
A
a

Daha önce kadınların çalışmasına karşı çıkan Cübbeli'yi yoğun bakımda kadın doktor mu denetliyor?

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü yoğun bakıma alındı. Dün gece ameliyat olacağını sosyal medya hesaplarından duyuran ve dua isteyen Cübbeli’nin yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Kalbinin iki damarında tıkanıklık tespit edilen Cübbeli Ahmet, bıçak altına yattı. Başarılı bir operasyon geçiren Cübbeli, yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada "Elhamdülillah şimdi kendisi iyidir, biraz yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor" denildi.

Cübbeli Ahmet'in Instagram hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Hocaefendi'nin Sağlığı İle İlgili Duyuru!

Allâh-ü Teâlâ'ya sonsuz hamd-ü senâlar olsun. Kalbinin iki damarında 80 düzeyinde yeniden tıkanıklık oluşmuş, bu yüzden iki tane stent takıldı, fakat damarları çok sert olduğu için beş tane balon yapılmak durumunda kalmakla beraber operasyon başarılı geçti. Elhamdülillah şimdi kendisi iyidir, yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor."
CÜBBELİ'Yİ KADIN DOKTOR MU DENETLİYOR?
Ahmet Mahmut Ünlü, daha öncede romatoit artrit hastalığı sebebiyle iltihap yükselmesinden acil olarak hastaneye kaldırılmıştı.
Ünlü’ye hastanedeki ilk müdahaleyi  bir kadın doktorun yaptığı ortaya çıktı. Cübbeli Ahmet’in daha önce verdiği vaazlarında “Kadınların erkekli ortamda çalışması caiz değildir” açıklamaları ise yaşanan çelişkiyi gözler önüne serdi. Ünlü’nün “kadın çelişkisi” sosyal medyada da geniş yankı bulmuştu.

Şimdi herkesin aklında olan o sorunun cevabı merak ediliyor: Kadın doktor mu denetliyor?

1000
icon
maho 24 Kasım 2018 16:53

Gebersin şerefsiz sahtekar din taciri atesi bol olsun

1 0 Cevap Yaz
Rden 24 Kasım 2018 09:41

Hocam su sihat için olan kitaplarındaki dualardan okusaydinda doktorlara ihtiyacın kalmasaydı unuttunmu

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ