Cumhur İttifakı'nda kriz: 'Oyuna, satışa geldik'

Gündem 22 Mayıs 2018 12:53
Videoyu Aç Cumhur İttifakı'nda kriz: 'Oyuna, satışa geldik'
A
a

Cumhur İttifakı'nda kriz Büyük Birlik Partisi: 'Oyuna, satışa geldik'

AKP listelerinden seçime giren Büyük Birlik Partisi, 'seçilebilir yerden' sadece Mustafa Destici'nin aday gösterildiğini belirterek isyan etti.

24 Haziran seçimlerine AKP listelerinden giren Büyük Birlik Partisi'nde isyan var. "Seçilebilir yerden" sadece Genel Başkan Mustafa Destici'nin yer bulduğunu belirten partililer, bugün durum değerlendirmesi için olağanüstü toplanıyor.

Sözcü'den Saygı Öztürk'ün haberine göre, "Oyuna, satışa geldik" geldik diyen BBP yönetiminin masasında "listelerden çekilmek dahil" birçok formül bulunuyor.

Rahatsızlığı doğrulayan bir genel merkez yöneticisi, “Sıralamanın düzeltilmesi talebi çok yüksek, mevcut listeyi kabullenen yok. Tabanda büyük infial var. Yönetime kırgınlık ve kızgınlık hakim. Saaadet Partisi kadar olamadık. Hemen teslim olduk. Bir tek başkan (Destici) kesin seçilecek yerde. Oyuna, satışa geldik”  diye konuştu.

Aynı yetkili, AKP ile yapılan ittifak görüşmelerinde tek yetkili olarak Mustafa Destici’yi görevlendirdiklerini hatırlatarak “Hata yapmışız” yorumunda bulundu.

1000
icon
Kemal 25 Mayıs 2018 21:36

Seninde destini dagitirlar muhsin baskanin kanini sattiniz sen ve o nusfette topRlak

0 0 Cevap Yaz
Fatih 22 Mayıs 2018 15:57

Beter olun sen davanı arkadaşlarını partililerini seçmenini en önemlisi rahmetli başkan Muhsin Yazıcıoğlu nun davasını sat eee sonra akp bizi sattı az bile yapmışlar size

0 9 Cevap Yaz
alparslan 22 Mayıs 2018 15:29

Ne denirki bi koltuk sevdalisi desticinin i kendi yerini garantileyip dava arkadaslarini satmasi ondan sonra millet vatan edebiyati yapar.

0 5 Cevap Yaz
ILTERIS KAAN 22 Mayıs 2018 14:22

Yazık tek kelimeyle.su ki neler soylediniz bunlar hakkında Ve reis kazadan hemen once ki soyledikleri.Once soylu ,sizin önceki başkan,tuğrul türkeş,şimdide sen!!@@???hepinizi harcadi

1 5 Cevap Yaz
Adanalı 22 Mayıs 2018 13:37

Bir Saadet’e partisi kadar olamadınız dik duramadınız. Vekillik uğruna partinin çıkarlarına ters inşalarla ortaklık yapmaya çalıştınız. Merhum Muhsin Başkan’ın kemiklerini sızlattınız. Beter olun inşallah

1 10 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ