Cumhur İttifakı yine dağılmak üzere! MHP AKP'ye ateş püskürdü

Gündem 20 Aralık 2018 08:48
Videoyu Aç Cumhur İttifakı yine dağılmak üzere! MHP AKP'ye ateş püskürdü
A
a

Cumhur İttifakı(AKP-MHP) yine dağılmak üzere! MHP AKP'ye ateş püskürdü

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı konuşmada dikkat çeken ifadeler kullandı.

Bütçe görüşmeleri kapsamında söz alan Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, ittifak zarar görür diye sesini çıkarmadığını ifade etti.

“21. Dönem Milletvekili olarak görev yaptığım 57. hükümete sürekli sataşılırsa bu sefer biz de konuşmak zorunda kalıyoruz” diyen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt şu ifadeleri kullandı:

"Ben konuşunca da haber oluyor. İttifak zarar görür diye sesimizi çıkarmıyoruz. Çünkü ittifakın yürümesi gerektiğini düşünüyoruz. Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta da başarılı bir sonuç almasını arzuluyoruz. Öyleyse bu arzumuz istikametinde lütfen biraz hassasiyet göstermenizi önemle rica ediyorum. Özellikle sayın grup başkanvekillerinden bunu rica ediyorum.

Yatırım harcamalarına gelince bu 16 yıl içerisinde, iktidar olunmasına rağmen kendi vilayetim Ordu’da sorunların da çok fazla olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Örneğin Ordu ilinde organize sanayi bölgeleri olarak Ünye, Fatsa ve Ordu Merkez’de 3 tane organize sanayi bölgesi istimlak kararı alındı. Bunun 53 milyon istimlak bedeli halen ödenmediği için yaklaşık 118 trilyonlukta bir yatırım olarak önümüzde duruyor ve bir türlü de hayata geçirilmiyor."

MHP-NUMAN KURTULMUŞ KAVGASI!
AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un yeniden Erdoğan-Bahçeli görüşmesi yapılacağı açıklamasına MHP Lideri'nden şok cevap.

İşte MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin o açıklamaları:

“Görüşme sağlıklı bir ortamda gerçekleşti. Yeni bir görüşmeye ihtiyaç yok."

HER TÜRLÜ TASARRUFUNA SAYGILIYIZ

Yeni bir görüşmeye ihtiyaç olmadığını ifade eden Devlet Bahçeli, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzlaşı zeminindeki her türlü tasarrufuna saygılıyız" diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ