Cumhur paramparça: APO ile görüştüler, pastırma ve işten çıkarma krizi

Gündem 12 Mayıs 2019 17:49
Videoyu Aç Cumhur paramparça: APO ile görüştüler, pastırma ve işten çıkarma krizi
A
a

Cumhur paramparça: MİT Başkanı Fiden APO ile görüştüler, pastırma ve işten çıkarma krizi

Gazeteci Ali Tarakçı, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı Hakan Fidan’ın geçtiğimiz Cuma günü bebek katili Abdullah Öcalan’la görüştüğünü iddia etti.

Tarakçı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin  “Abdullah Öcalan avukatlarıyla görüşsün” açıklamasını da hatırlatarak, “Değişiyor herkes, başka bir şey kırılıyor” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Çağlar Cilara’nın Onuncu Köy programına konuk olan Ali Tarakçı, “Hakan Fidan, Cuma günü Abdullah Öcalan’la görüşüyordu, çok açık net söylüyorum” dedi. Tarakçı sözlerine şöyle devam etti:

“Yeni bir çözüm sürecinden çok daha farklı. Suriye üzerinden bakmak gerekiyor. Suriye’de yeni bir politika kurulacak. Bugün ABD’nin Dışişlerindeki en önemli yetkilisi dedi ki bölgeye yeni bir güç geliyor. Kim bilmiyoruz.”

AKP'YE GEÇEN BELEDİYE MHP'LİLERİ KOVDU!
MHP’den AKP’ye geçen Isparta’da, MHP’li başkan zamanında kent meydanına yerleştirilen bozkurt ve çift başlı kartal heykelinin belediye tarafından kaldırılmasının ardından şimdi de 55 Ülkücü personel temizlik işlerine verildi,6 Ülkücü ise işten çıkarıldı.

PASTIRMA KRİZİ!

Yerel seçimde AKP’den MHP’ye geçen Kastamonu Belediyesi’nin borcunun 78 milyon 490 bin 859 lira olduğu açıklandı. İncelenen borçlar arasında en dikkat çeken ayrıntı ise 100 bin liralık pastırma faturası oldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ