Damat, Erdoğan ve Bahçeli'yi çileden çıkaracak: Bu ne seçimi...

Gündem 2 Mart 2019 23:33
Videoyu Aç Damat, Erdoğan ve Bahçeli'yi çileden çıkaracak: Bu ne seçimi...
A
a

Damat Albayrak, Erdoğan'ı ve 'Beka'cı Bahçeli'yi kızdıacak: "Bu ne seçimi, yerel seçim, değil mi?''

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AKP'nin Tarabzon mitinginde yerel seçime yönelik açıklamalarda bulundu. Berat Albayrak, "Bu ne seçimi, yerel seçim, değil mi? Yerel seçim belediyecilik, hizmetçilik anlayışıyla adayların yarıştığı, halka en çok hizmeti yapanın vaatleriyle meydanda dolaştığı bir seçim ama gelin görün ki yine kimler neyi konuşuyor'' dedi. Albayrak, sözlerini şöyle tamamladı: ''31 Mart bir beka seçimidir''

Trabzon'da seçmenlere hitap eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Cumhur İttifakı'nın "beka" açıklamalarıyla çelişen bir konuşma yaptı. 31 Mart'ın yerel yönetim seçimi olduğuna vurgu yapan Albayrak, "Bu ne seçimi, yerel seçim, değil mi? Yerel seçim belediyecilik, hizmetçilik anlayışıyla adayların yarıştığı, halka en çok hizmeti yapanın vaatleriyle meydanda dolaştığı bir seçim ama gelin görün ki yine kimler neyi konuşuyor, arkadan kimler ne operasyon yapıyor. Bugün Kandil açıklama yapıyor. Takip ediyor muyuz? Hangi partiler bir arada omuz omuza yürüyor, görüyor muyuz? Pensilvanya kimi destekliyor, görüyor muyuz? İşte bu resim ışığında 31 Mart bir beka seçimidir. Bunu görüyor muyuz?" ifadelerini kullandı.
'DOLARI 5 LİRAYA İNDİRDİK'

Bakan Albayrak ekonomiye ilişkin de, "Son 5 yıldır her yıl en az bir seçim yaşadık ama bu son seçim enteresan. 6 ay önce 5 yıl boyunca maruz kaldığımız saldırılardan bir tanesine daha maruz kaldık. Ekonomik bir saldırı ile dolar 6, 7, 8, 9, 10 lira olacak diye ülkemize yüklenenler... Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yeni sistemin etkinliğinde avuçlarını yalayacakları bir şekilde demir bir yumrukla doları 5 liraya indirdik. " açıklamasında bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ