Danıştay üyesinden skandal açıklama: Muharrem İnce zihniyetindekiler...

Gündem 10 Haziran 2018 14:35
Videoyu Aç Danıştay üyesinden skandal açıklama: Muharrem İnce zihniyetindekiler...
A
a

Danıştay üyesi Aysel Demirel skandal açıklama: Muharrem İnce zihniyetindekiler...

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından 2014'te Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyeliğine 
atanan, ardından da Danıştay üyesi yapılan Aysel Demirel, Twitter hesabında CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye yönelik eleştirilerde bulundu.

​İnce'nin başörtüsüyle ilgili açıklamalarını eleştiren Demirel, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Evet çok şükür başörtüsü mesele olmaktan çıkmıştır bugün gizlemeye çalıştığınız gerçek niyet ve çabalarınıza rağmen. Muharrem İnce zihniyetindekilerin yaşattıklarını unutmadık unutmayacağız" ifadesini kullandı.

Söz konusu tweet, yüksek yargı üyesinin tarafsızlığını yitirdiği eleştirilerine neden olurken; Demirel, gelen yoğun tepkiler üzerine söz konusu tweeti sildi.

1000
icon
aliihsan türkdoğan 12 Haziran 2018 17:45

bir yargı üyesi taraf tutuyorsa o yargı çökmüştür...bu yargı üyesinin bundan sonra vereceği hiç bir karar ne adil olacaktır ne de güven kazanacaktır.eğer onuru varsa bu yandaş sözde hukukçu kadının istifa etmesi onun vereceği en onurlu davranış olur...

0 0 Cevap Yaz
Yıldırım 11 Haziran 2018 01:22

Gerçek amacı belli Allah söyletiyor ne demişler gün ola harman ola Burası Laik domokratik hukuk devleti devletin hakimi bunu koruyacak siyaset yapmıyacak

0 0 Cevap Yaz
Ahmet konuk 10 Haziran 2018 21:31

Sizbir danistay uyesi olarak tarafsız olmaniz gerekirken taraf olarak bir cumhurbaşkanı adayını itham eden sozleri sarfetmek için üzerinizdeki adaleti ve bağımsız yargıyı temsil eden cuppenizi çıkarıp kendi partinizde siyaset yapın çünki ettiğiniz sözler bir bağımsız yargıya gölge düşürmüş ve malesef yargı mensuplarini zan altında bırakmıştır istifa edip istediğiniz partide siyaset yapmanizda bir sakınca yoktur sizin yargı mensupları olarak inandırıcı doğru karar vermeniz beklenemez.

0 2 Cevap Yaz
Zehra 10 Haziran 2018 20:05

Birde yargı bağımızmış satılık yargı

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ