Devlet Bahçeli, Akşener'i tehdit etti

İYİ Parti 4 Ekim 2018 19:29
Videoyu Aç Devlet Bahçeli, Akşener'i tehdit etti
A
a

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'i tehdit etti

İYİ Parti lideri Meral Akşener'i tehdit eden MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e tehditler savurdu. 

Sosyal medya hesabından isim vermeden Akşener'i hedef alan Bahçeli, "MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın" ifadelerini kullandı.

Akşener'e ağır ithamlarda bulunan Bahçeli'nin paylaşımları şöyle:

“İyi bellemiş, tekeden süt çıkmaz. Bize ‘saray yancısı, saray paspası, lastik’ diyen, üzerine binip bir daha da inmediği kıratıyla karanlık vadiler, katran geceler dolaşan Secah Bint Haris'te adap, edep, erdem, insaf, irade, millilik ve siyasi ahlak görülmez, aransa da bulunamaz.

HDP'ye Kürt siyasi hareketi diyordu. PKK'lı Demirtaş için af istiyor, CHP'nin yörüngesine gönüllü şekilde giriyordu. Takmadığı maske, yapmadığı makyaj yoktu. FETÖ'nün dümen suyundaydı. Kalkmış MHP'ye eylem ve fikir ortaklarıyla saldırıyor, hakaretler sıralıyor; hadi oradan…

Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!”


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ