Devlet sıkı önlem yerine, sık sık mezar kazıyor!

Gündem 28 Mart 2020 22:50
Videoyu Aç Devlet sıkı önlem yerine, sık sık mezar kazıyor!
A
a

Devlet sıkı önlem yerine, sık sık mezar kazıyor!..Antep'teki görüntüler korkuttu

Gaziantep'teki yeşil Kent Mezarlığı'nda koronavirüs nedeni ile hayatını kaybedenler için kepçelerle mezar yeri hazırlandığı ölenlerin de buraya defnedildiği iddia edildi.

Kayıvalidesinin koronavirüsünden öldüğünü söyleyen kadın o anların videosunu çekti. Görevliler kadını engellemek istedi. Kadın ise "Rezil olsun bu hükümet rezil olsun. Önlem almadıkları için rezil olsunlar" dedi. 

Videoyu çeken kadının görüntülerde, "Koronavirüsünden ölen kayınvalidemi gömüyorlar. Eşilen yerler buralar, hep korona hastası... Ölen kişiler için eşilmiştir. Vakanın ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Memur olanlar anlatamıyor ama ben kayınvaldem olduğu için anlatacağım. Rezil olsun bu hükümet rezil olsun. Önlem almadıkları için rezil olsunlar" dediği duyuluyor.

GÖREVLİLER KADINI SUSTURMAK İSTEDİ

Görüntülerde kadını susturmak isteyenlerin sesleri geliyor. Kadın ise, "Hayır ben memur değilim, konuşma hakkım var" diyerek karşılık veriyor.

Kadın konuşmasnın devamında "bakın bu vidoyu sosyal medyada yayınlayacağım. Hükümet hala Olağanüstü Hal (OHAL) ilan etmiyorlar" ifadelerini kullanıyor.

Kadına yine 'hadi kapat, hadi' diye sesleniliyor. Kadın ise 'hayır konuşacağım, sen durur musun ya sen durur musun? Benim kayınvalidem." diyor.

"DEVLET BURADA İNSANLIK YAPIYOR"

Oradaki bir görevli ise şunları söylüyor:

Valla ablacığım bizim hakkımız sana geçer söyleyeyim. Devlet burada insanlık yapıyor.

İşte o görüntüler:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ