Devlete 'katil' diyen yazara Bakandan ödül!

Gündem 17 Ocak 2018 15:51
Videoyu Aç Devlete 'katil' diyen yazara Bakandan ödül!
A
a

TC devletine 'katil' diyen yandaşa yılın köşe yazarı ödülü

Devlete 'katil' diyen, 'Devlet JİTEM'e terör örgütü demeden PKK'ya terör örgütü demem' diyen yandaş gazetelerde yazan Hilal Kaplan'a Ulaştırma Bakanlığı tarafından 'yılın köşe yazarı ödülü' verildi.

İşte yandaş yazarın o skandal paylaşımları;

Türkiye Cumhuriyeti devletine alenen 'katil' diyen, 'Devlet JİTEM'e terör örgütü demeden PKK'ya terör örgütü demem' diye sosyal medyadan paylaşan yandaş gazetesi yazarına ise ödül verildi. Ulaştırma Bakanlığı, AKP yandaşı havuz yazarına 'yılın köşe yazarı' ödülünü verdi. Yandaş yazar ödülünü Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'ın elinden aldı.

1000
icon
YUSUF ATMACA 17 Ocak 2018 18:19

Ne dediği önemsiz yeni yönetim şeklimize göre. Aslolan reise biattır. Mesela pkk terör örgütü değil dedi orhanmiroğluna dava açılmadı tahirelçiye ava açıldı. Mit tırları silah resimlerini ilk yayınlayan aydınlık gastesine uyduruk bir gerekçe ile dava açılmadı Sonra yazan berberoğlu kodese. Biat san okuduğum okul cemaat okulu değilsen fetö okulu Bylock bank asya hepsi aynı yönetim şeklini kavrayın artık.

0 0 Cevap Yaz
mehmet 17 Ocak 2018 16:16

Keser Döner Sap Döner.Birgün Hesap Döner.Kanuni Sultan Süleymana Kalmamış Bu Dünya.Dünya Zevklerine Dalındığında İnsanlar Ölümlü Olduklarını Unutuyor Ne Yazıkki.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ