Dilipak hangi AKP'liyi vurdu: Metreslerinin giderlerini kamuya mal ediyorlar!

Gündem 17 Eylül 2018 16:22
Videoyu Aç Dilipak hangi AKP'liyi vurdu: Metreslerinin giderlerini kamuya mal ediyorlar!
A
a

Gazeteci – Yazar Abdurrahman Dilipak hangi AKP'liyi vurdu: Metreslerinin giderlerini kamuya mal ediyorlar!

Gazeteci – Yazar Abdurrahman Dilipak, ‘Bu telaş niye?’ başlıklı bugünkü yazısında isim vermeden bazı kesimlere yüklendi ve lanet okumaktan geri kalmadı.

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "yandaş"lara makam verenlere lanet okudu. Dilipak "Ehliyet ve liyakat sahiplerini görevlerinden edip, kendi yandaşlarına makam verenlere Allah lanet etsin" diye yazarak, "Allah onları rezil ve rüsva etsin" dedi.

"Metreslerinin giderlerini kamuya fatura edenler" ifadesini de kullanan Dilipak yazısının bir bölümünde şunları kaydetti:

"Zalimler, müfsitler, zaniler, kumarbazlar, haram lokma peşinde koştukları yetmiyormuş gibi bununla övünenler ve bunun faturasını kamuya yükleyenler, metreslerinin giderlerini kamuya fatura edenlere, onlara makam-mevki verenlere, kamu malını zimmetlerine geçirenlere, rüşvet alanlara ve vererek haksız mal iktisab edenlere Allah lanet etsin. Bunlara kol kanat gerenleri de her iki cihanda zelil ve rüsvay etsin. Solcu geçinip sola, sağcı geçinip sağa, dindar geçinip dine, milliyetçi geçinip milli değerlere ihanet edenleri Allah mahvu perişan etsin.

Ahiretteki cezaları, dünyadakinden daha vahim olacaktır, eğer Allah’a ve ahiret gününe inanıyorlarsa, bunu bilmeleri gerekir.

Bu pisliklere bulaşmayanlara, haksızlıklara uğradıkları halde, sabreden, teslim olmayıp direnenlere gelince, “Bekleyin inananlar, bahar gelecek bahar!” Bugünler de geçer ya hu! Dünya hayatı geçicidir. Ahiret hayatı dünya hayatından daha güzel olacak sizin için.”

1000
icon
Zülküf 19 Eylül 2018 23:32

Bu gune kadar nerdeydiniz bildiklerinizi ve doğruları değil yalan ve övgülerle bahsettiniz bu söylediğiniz vebale ortaksınız

0 0 Cevap Yaz
Vatanım için 18 Eylül 2018 12:12

Mücadele ederek o bahari bekliyoruz.hainlerin peşini bırakmıyoruz.Gerçek guneş gibidir er geç ortsya cikar.onlarin pisliklerini ortenleri de guneş ışiği ortsya cıkaracak

0 0 Cevap Yaz
Hayat 17 Eylül 2018 18:30

Amin

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ