Dini alet etti! Zafer Çağlayan 'tövbe' suresini paylaştı...

Gündem 5 Aralık 2017 10:53
Videoyu Aç Dini alet etti! Zafer Çağlayan 'tövbe' suresini paylaştı...
A
a

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, WhatsApp’ta profil resmini değiştirdi. ..

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, WhatsApp’ta profil resmini değiştirdi. Çağlayan, profiline Tevbe Suresi 40’ıncı ayetini “Üzülme! Çünkü Allah bizimledir” cümlesini yazdı.

Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın haberine göre; ABD’de süren mahkemede Reza Zarrab’ın rüşvet verdiğini iddia ettiği Çağlayan’ın, WhatsApp’taki profil resmini 25 Kasım’da değiştirdi. Çağlayan, profiline “La tahzen! İnnallahe meana. Üzülme! Çünkü Allah bizimledir -Tevbe 40-” yazdı.

İşte yeni WhatsApp profil resmi:

 

Twitter’da resmi hesabı olmayan Zafer Çağlayan’ı sevenler ve destekleyenler tarafından açılan M. Zafer Çağlayan adlı kullanıcı hesabından yapılan retweet de dikkat çekti. Burada da başka bir kullanıcının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Zafer Çağlayan ile yan yana yürüdüğü fotoğraf paylaşılarak, “Yolunuz yolumuzdur. Ölümüne yanınızdayız” mesajı yer aldı.

İşte o mesaj:

1000
icon
Hayrettin 5 Aralık 2017 14:07

Tövbe hirsislik icin deyildir bundan sonra yapmayacagım sözüdur.istusfar duasınin af ettirdigi günah Allaha karsı olan kulluk görevindeki günahlar icindir.? Ama üstünde kul hakkin varda cenneti hiç hatirina getirme.cunki bir devketin vatandaslrınin hakkını yediniz

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ