Doktordan Kılıçdaroğlu'na şerefsizce sözler: Anasını ... dua etsin!

Gündem 28 Nisan 2019 19:57
Videoyu Aç Doktordan Kılıçdaroğlu'na şerefsizce sözler: Anasını ... dua etsin!
A
a

Doktordan Kılıçdaroğlu'na şerefsizce, namussuzca sözler: Anasını ... dua etsin!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırı gündemdeki yerini korurken, saldırıya AKP’lilerden gelen çirkin destek mesajları da tepki topladı.

Trabzon’da Medikal Park Hastanesi'nde görev yapan Doktor Mahmut Arslan, Kılıçdaroğlu’nun 88 yaşında vefat eden annesi Yemuş Kılıçdaroğlu’na çok çirkin paylaşımda bulundu. Arslan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik ağır ifadeler içeren paylaşımda bulundu. CHP, suç duyurusu yaptı. Arslan suç duyurusu üzerine çark etti ve bu kez de ‘Saldırıyı kınıyorum’ diye yazdı.

AKP Ordu İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Arslan da, ‘Vuran arkadaşları kınıyorum, dişleri hala ağzında' ifadelerini içeren paylaşımıyla Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya açık destek verdi.

RAHMETLİ ANNESİNE HAKARET

Kılıçdaroğlu'na hakaret ederken mezhepçi ifadeler de kullanan Doktor Arslan, “Anasını ….. dua etsin” şeklinde ağza alınmayacak sözler kullandı.
Arslan, yine “Hastir ordan Yahudi dölü” diyerek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da hakaret etti.

CHP Trabzon İl Başkanlığı suç duyurusunda bulunduklarını açıklarken, İl Başkanı Güzide Uzun Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'e şu açıklamayı yaptı:

“İnsan yaşamı ile ilgili en yüce mesleği edinmiş bilim ile uğraşan insanlara özgü dinginliği yaşamın her alanında sürdürmesi gereken kişi, ülkemizin yaşadığı son yerel seçimlerde halkımızın tercihini hazmedemeyerek hakaretlerini, sayın Genel Başkanımız’a, üstelik de rahmetli annesi üzerinden yaparak, toplumun sinir uçları ile oynamaktadır sabrımızı zorlamaktadır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin savcıları hakimleri vardır adalet önünde hesap verecektir bundan kuşkusu olmasın.”

1000
icon
Gül 4 Mayıs 2019 10:51

Seni doktor diye o koltuğa otturturanlar utansın şerefsiz sen Kemal Kılıçdaroğlu na kurban ol onun kapısındaki köpeği bile olamazsın Trabzon medikal hastanesinin bence büyük ayıbı hemen o kişiyi bu görevden men etsinler gerçi arkası sağlam olmasa bu konuşmayı yapmaya göt ister😠😠

0 0 Cevap Yaz
Nil 29 Nisan 2019 10:41

Rezilllik diz boyu kalıtesini göstermiş . İnsan olan ona doktora gitmez o gastalarını bile öldürür..

0 4 Cevap Yaz
Kerbeladan MURAT 29 Nisan 2019 04:02

Sen varya sen HİND orospusunun SÜFYAN itinin piçi MUAVİye şeytanının ÇIKARTTIĞI YEZİT orospu oğlunun PİÇ soyusun....SEN KIZILBAŞIN İTİ BİLE OLAMAZSIN...bizim itimiz bile haram yemez...HAKTAN NİYAZIM İKİ CİHANDA SİZ GİBİ SEVENLERİ AYIRMASIN...

0 4 Cevap Yaz
Osman.deniz 28 Nisan 2019 22:11

Senin.gibi.doktor.un.gerisini.siz.söyleyin.

0 6 Cevap Yaz
Isimsiz 28 Nisan 2019 21:43

Gerçekten bu insanlar ne hale geldi okumuş olanıda cahili de biz tc vatandaşıyız

0 8 Cevap Yaz
Nejla Ateşoğlu 28 Nisan 2019 20:21

Doktor işine bak .Hastaneler hasta dolu .Seni bekliyorlar.Kafanı hastalarının iyileşmesi için yeni buluşlar yapmana harca.

3 10 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ