DSP itiraf etti: CHP'yi bölmemiz için AKP bizi destekliyor!

Gündem 23 Şubat 2019 16:46
Videoyu Aç DSP itiraf etti: CHP'yi bölmemiz için AKP bizi destekliyor!
A
a

DSP Genel Başkan Yardımcısı "Hükümete yakın televizyonlarda CHP’nin oylarını böldüğümüz için bize destek var" dedi.

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Yardımcısı Uğur Gürel, hükümete yakın medya kuruluşlarının 31 Mart yerel seçimleri öncesinde partilerine özel bir ilgi duymaya başladığı yorumunda bulunarak, “Açıkçası hükümete yakın televizyonlarda CHP’nin oylarını böldüğümüz için bize destek var” dedi.

Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk’e konuşan Gürel, “Geçen seçimde kapımızı çalmayan, hatta genel merkezimizin yerini bile bilmeyen iktidar yanlısı medya da bizi çok sevmeye başladı. Muhabirler genel merkezimizden çıkmıyor. Sık sık bizimle röportaj yapma gereği duyuyorlar” ifadelerini kullandı.

DSP üzerinden bir algı yaratmaya çalışıldığını savunan Gürel, “Bu algıyı bozamıyoruz. CHP’ye yakın kanallar ise bize yer vermiyor. Açıkçası hükümete yakın televizyonlarda, CHP’nin oylarını böldüğümüz için bize destek var. Açıkçası bu durum çok hoşlarına gidiyor. Biz onlara farklı parti, 81 ilde seçimlere katılan tek sol parti olduğumuzu anlatıyoruz” diye konuştu.

MUHALİFHABERLER OLARAK AKP'NİN SOLU BÖLME OYUNUNU DAHA ÖNCE HABERLEŞTİRMİŞTİK:


1000
icon
Hacıemin aslan 23 Şubat 2019 21:21

Bayram değil seyran değilse, enişten seni niy e öpüyor?

0 2 Cevap Yaz
Sevinç Akaturk çorbaci 23 Şubat 2019 19:50

Madem böyle bir algı var kazanamayacaginizi bile bile neden seçile girdiniz. Gerçek ten bu işi yapabilecek Sarıgül dışında adamımız yokken siz zaten CHP yi yoketmek için yola çıkmadin iz mi şimdi neyin serzenisi bu. AKP elbette size destek verecek çedilmek için ne bekliyorsunuz..PARAMI memleket elden gidiyor. Sizin derdiniz ne. Çok açık bi oyun değil mi bu ben vatandaş olarak görüyorumsiz politikanın içindesiniz neyi neden göremiyorsunuz hahhahhaaapalavraci

3 9 Cevap Yaz
Ünal işeri

Eline diline sağlık bacım marmariside böldüler inanmışsınızki memleket elden gidiyor bunların hiç birinin böyle bir derdi yok Dertleri kasalarını doldurmak

0 5
Necdet Arsu

Madem öyle cumhur ittifakına sizde katilin oldu olacak olsun bitsin

0 2
Hakan 23 Şubat 2019 19:34

Utanmadan birde CHP yi böldüğünü itiraf ediyor

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ