Ebru Polat'tan Ahmet Hakan'a tepki: 'Bana gönderdiğin mesajları...'

Gündem 30 Temmuz 2019 22:09
Videoyu Aç Ebru Polat'tan Ahmet Hakan'a tepki: 'Bana gönderdiğin mesajları...'
A
a

Ebru Polat'tan sözde gazeteci Ahmet Hakan'a sert tepki: 'Bana gönderdiğin mesajları...'

Reynmen lakabıyla tanınan ünlü YouTuber Yusuf Aktaş’ın “Düet yapacak kadın sanatçı aranıyor”  çağrısından ardından ‘Ela’ şarkısında dans eden Ebru Polat Ahmet Hakan tarafından eleştirilere maruz kalmıştı. Polat, sosyal medya hesabı üzerinden Ahmet Hakan’a yanıt vererek, “Keşke silinmeseydi de mesaj kutusundaki mesajlarını hatırlatsaydım kendisine” dedi.

‘Ela’ şarkısıyla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Reynmen lakabıyla tanınan ünlü YouTuber Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabı üzerinden “Düet yapacak kadın sanatçı aranıyor” mesajını paylaşmıştı.

Reynmen’in çağrısına Hadise, ‘Ela’ şarkısıyla dans ettiği videoyu “Alsam mı bi dal dudaklarından” notunu düşerek sosyal medya hesabından paylaştı ve sosyal medyada gündem oldu.


Hadise’nin ardından ise Ebru Polat da dans ettiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.
Hadise’yi eleştiren Ahmet Hakan Ebru Polat’a da tepkisiz kalmadı ve köşe yazısında şunları söyledi:

“Hadise’nin ‘çünkü gözlerin ela’ şarkısı eşliğinde yaptığı dansın videosunu dünkü yazımda eleştirmiştim. Benzer bir video da Yeşim Polat adlı kim olduğunu, ne iş yaptığını bilmediğim bir şahıstan geldi. Tamamen madem Hadise olay oldu… Biraz da ben olayım tilkiliğinde bir gayret bu… Kendisine şu şarkıyı armağan ediyorum: Olay olamazsın kardeşlik/ çünkü dansın tilkilik.”

Ebru Polat bu yazıdan sonra Hakan’a ilişkin paylaşım yaparak, “Ahmet Hakan bu ülkenin başına gelmiş en üslupsuz, saygısız, milleti b.klar kendine bakmaz adamlarından pardon madamlarından biri. Keşke silinmeseydi de mesaj kutusundaki mesajlarını hatırlatsaydım kendisine… Gerçi sever o döneklikleri…” dedi.

Polat daha sonra ınstagram hesabına yüklediği videoda “Sevgili Ahmet Hakan’cım dün Hadise’ye ne varsa diline gelen sövdün saydın. Kadının ne ahlaksızlığı, ne edepsizliği kaldı. Tam bir kadın düşmanısın sen, çocukluğunda ne yaşattılarsa sana. Bu kadar nefret etmişsin kadınlardan.” diyerek cevap verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR