Efsane doğuyor: İmamoğlu'nun ziyareti bir anda mitinge dönüştü!

Gündem 18 Mayıs 2019 16:31
Videoyu Aç Efsane doğuyor: İmamoğlu'nun ziyareti bir anda mitinge dönüştü!
A
a

Efsane doğuyor: İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ziyareti bir anda mitinge dönüştü!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesi Akşemsettin Camii Konferans Salonu’nda iftar yaptıktan sonra Atatürk Mahallesi’ndeki İkitelli Cemevi’ne geçti.

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi’ndeki İkitelli Cemevi’ni ziyaret eden İmamoğlu, buradaki vatandaşlardan destek istedi.
 

İmamoğlu, şunları söyledi:

“Sizden isteğimiz bu. 16 milyonun hakkı yenmiştir. Ne yazık ki İstanbul’da yaşayan herkesin hayali gasbedilmiştir. Ama biz yine bu şehre, güneş gibi doğacağız. Herkese güler yüzümüzü, sıcaklığımızı hissettireceğiz. Bunu yaparken siz değerli canların bize destek olmasını istiyoruz. Her anınızda komşularınızla çevrenizdekilerle muhabbeti, ilgiyi, kucaklaşmayı esirgemeyin. Günün sonunda sevgi kazanacak, herkese müjde verin ki her şey çok güzel olacak.”

İkitelli Cemevi’nden ayrılan İmamoğlu, seçim otobüsüyle Eyüpsultan’da Göktürk Mahallesi’ne geçti. İmamoğlu, burada da vatandaşlara seslendi.

İkitelli Cemevi’nden ayrılan İmamoğlu buradan Eyüpsultan Göktürk Mahallesi’ne geçti. İmamoğlu burada da vatandaşların yoğun bir ilgisiyle karşılandı.
Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İmamoğlu, “Bu şehrin çocukları, gençleri, kadınları için çok güzel şeyler yapacağız. Bu gece Göktürk’te bir anda meydanı doldurup buluşmamızı mitinge dönüştüren ve bize coşkuyla katılan vatandaşlarımıza gönül dolusu teşekkürler. #HerŞeyÇokGüzelOlacak” dedi.

1000
icon
Nurettin Gürcan 19 Mayıs 2019 18:37

Tabiki her şey güzel olacak.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ