Ekmek için ekmeleddin Erdoğan'a oy vereceğini açıkladı!

Gündem 19 Nisan 2018 15:18
Videoyu Aç Ekmek için ekmeleddin Erdoğan'a oy vereceğini açıkladı!
A
a

Ekmek için ekmeleddin Erdoğan'a oy vereceğini açıkladı!

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşerek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçiminin 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacağını açıklamasının ardından, bir açıklama da son seçimdeki en önemli rakibi Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan geldi.

2014'teki Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP ve MHP'nin ortak adayı olarak Erdoğan'la girdiği yarışı kaybeden ve  MHP'den gelen teklifi kabul ederek, siyaset yolculuğunu MHP İstanbul Milletvekili olarak sürdürme kararı alan İhsanoğlu, "Partinin milletvekili olarak parti disiplinine uymaktayım. O bakımdan, burada parti hangi tercihi yapıyorsa, ona katılıyorum" dedi.
'PARTİ DİSİPLİNİNE UYMAKTAYIM'

İhsanoğlu, Odatv'nin 'partisinin adayı olan AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy verip, vermeyeceği' sorusuna şu yanıtı verdi: "Cumhurbaşkanlığı seçimi bittikten sonra bu konularda konuşmama kararı almış idim. Partiye davet edildim. Partiye katıldım, partinin milletvekili olarak parti disiplinine uymaktayım." 

1000
icon
Hayrettin kılıç 26 Nisan 2018 21:07

Bu kişinin fikri ne olursa olsun.kimse karíşmaz.ama bu.na oy veren milyonlara bu açiklamasí bir hakarettir. Bu bin için kimi yakínkarıyla tartıştı.uzdu.úzüldü.bir çok kişi.buna bağíşta bulundu.kisilik sahibi olsaymış.bu insanların hatírína.aciklama yapípta.insanlara hakaret.gibi.davranmazdı.kınıyorum.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ