Emre Aşık'ın eşi: ''Emre Aşık FETÖ'cüdür ihbar ediyorum''

Spor 27 Ocak 2019 20:55
Videoyu Aç Emre Aşık'ın eşi: ''Emre Aşık FETÖ'cüdür ihbar ediyorum''
A
a

Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık: ''Emre Aşık FETÖ'cüdür ihbar ediyorum''

Yağmur Aşık boşanmak üzere olduğu eşi eski Milli Futbolcu Emre Aşık’ın FETÖ’cü olduğunu söyleyerek polis merkezine ihbarda bulundu.

ANLAŞMALI BOŞANMA İSTEMİŞLER

Eski milli futbolcu Emre Aşık, 3 Haziran 2012'de Fransa'da evlendiği Yağmur Aşık ile evliliğini sonlandırmak istemiş, 12 Kasım günü İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açmıştı. Çift, yaptıkları boşanma protokolünü de dava açıldıktan dört gün sonra mahkemeye sunmuştu.
YAĞMUR AŞIK: ÖZGÜR İRADEM İLE OLMADI

Protokolde taraflar, birbirlerinden maddi ve manevi tazminat istememişti. Fakat bir müddet sonra Yağmur Aşık, anlaşmalı olarak boşanmaktan vazgeçtiğini, boşanma protokolünü özgür iradesi ile imzalamadığını belirterek, karşı boşanma davası açtığını bildirmişti. Böylece, çift arasında imzalanan boşanma protokolü, bozulma sürecine girmişti.

“EŞİM FETÖ’CÜDÜR”

Yağmur Aşık, 5 Aralık 2018'de, Taksim Polis Merkezi'ne başvurarak, Emre Aşık'ın FETÖ'ye üye olduğunu beyan ederek eşini ihbar etti. Fakat ihbarcı sıfatıyla ifade vermek istemeyen Yağmur Aşık, polis merkezinden ayrıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Aşık'ın ihbardan vazgeçip ifade vermemesi, kolluk kuvveti tarafından tutanak altına alınarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na iletildi. Emre Aşık'ın FETÖ üyesi olup olmadığı araştırılmak üzere soruşturma başlatıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR