Erdoğan'a 'TAMAM' tepkisi şimdi de sokaklarda

Gündem 8 Mayıs 2018 21:22
Videoyu Aç Erdoğan'a 'TAMAM' tepkisi şimdi de sokaklarda
A
a

Erdoğan'a 'TAMAM' tepkisi İstanbul sokaklarında inledi şimdi de sokaklarda

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Milletimiz tamam derse kenara çekiliriz" sözlerinin ardından İstanbul Kadıköy'de yurttaşlar sokağa çıktı ve 'TAMAM' yürüyüşü düzenledi. Aynı şekilde sosyal medyada da çok paylaşım olmuştu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Milletimiz tamam derse kenara çekiliriz" şeklindeki açıklamalarının ardından İstanbul Kadıköy'de yurttaşlar sokağa çıkarak 'TAMAM' yürüyüşü düzenledi ve tepkilerini sloganlarla dile getirdi. Erdoğan’ın bu sözleri sosyal medyada da çok büyük yankı bulmuş ve yaklaşık yarım milyon insan “Tamam” paylaşımları yapmıştı. Dünya çapında bile ön plana çıktı bu tepki.

'TAMAM' YÜRÜYÜŞÜNE POLİS ENGELİ

Kadıköy’de TAMAM diyerek sokağa çıkan ve Kadıköy’de herkesi tamam demeye davet eden gruba polis müdahale etti. Gruba sahip çıkan esnafla polis arasında gerginlik yaşandığı aktarıldı.
Yürüyüşten görüntüler:

1000
icon
Süleyman Mamık 11 Mayıs 2018 10:50

Niye gocunuyorsunuz be adamlar kuyruğuna basılmlş kedi gibi ciyaklıyorsunuz. TAMAM diyen başkanınız madem kıvıracaktınız oda lafını tartıp konuşsaydı. TAMAM ON KERE YÜZ KERE BİN KERE TAMAM

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ