Erdoğan'a itaat farz karşı çıkmak haramdır

Gündem 30 Ekim 2018 18:49
Videoyu Aç Erdoğan'a itaat farz karşı çıkmak haramdır
A
a

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın: Erdoğan'a itaat farz karşı çıkmak haramdır

Akit TV’de yayınlanan “Pazar Manşeti” programına konuk olan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

Program sunucusu Fatin Dağıstanlı’nın yönelttiği  “Erdoğan yalnız mı” sorusuna , “Elbette yalnız. FETÖ ile mücadele ederken de yalnızdı” cevabını veren Taşaltın, “İslami olarak şu anda Cumhurbaşkanına itaat etmek farzı ayn’dir karşı gelmek de harpten kaçmak manasında haramdır.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı olduğu için Erdoğan’a itaat ettiğini söyleyen Taşaltın, “ama yanlışları da bir şekilde dile getirmek gerekiyor.” dedi.

İşte o anlar:

1000
icon
sana neee 31 Ekim 2018 20:18

yalaklığın dibini sıyırıyorsunuz..para pul servet makam için ruhunu şeytana satanlar ordusuna bir yenisi daha katılmış ..Allah belanızı versin..dinden imandan çıkardınız insanları...yalan,talan,yalakalık,rüşvet,hırsızlık,kansızlık ,soysuzluk ne kadar ahlaksızlık varsa dine bağladınız...kula kul göte göte kıl oldunuz..küfür etmiyorum ne kadar küfür varsa hatmini indiriyorum..

0 0 Cevap Yaz
yurdagül gürel. 31 Ekim 2018 15:24

sizi kim rektör yaptı ? nasıl bir beyin kullanımı na sahipsiniz ! salt biat etmeniz için mi yetiştirildiniz ? daha çok soru sormak isterdim kabus gibisiniz ilkem için ..

0 0 Cevap Yaz
Turgay yuneri 30 Ekim 2018 19:51

Hasdir lan senin önüne de yal atmışlar

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ