Erdoğan'a şok: Elon Musk, Muharrem İnce'yi mi destekliyor?

CHP 16 Haziran 2018 20:56
Videoyu Aç Erdoğan'a şok: Elon Musk, Muharrem İnce'yi mi destekliyor?
A
a

Tayyip Erdoğan'a şok: Övündüğü Elon Musk, Muharrem İnce'yi mi destekliyor?...İşte o açıklama;

Tesla ve SpaceX'in kurucusu olarak bilinen ABD'nin teknoloji devi Elon Musk, bilimsel sosyalizm fikrinin kurucusu kabul edilen Karl Marx'ın kapitalist olduğunu iddia eden Twitter paylaşımının ardından sosyal medyada alay konusu oldu.

Musk, Twitter hesabından paylaştığı mesajda "Sosyalist olduğunu iddia edenler genellikle bunaltıcı, mizah duygusu olmayan ve pahalı okullarda okumuş isimler. Kader ironiyi sever" dedi. Musk'a Twitter aracılığıyla cevap veren Taylor Harris'in Musk'a kendini hangi görüş üzerinden tanımladığını sorması üzerine 'Bir sosyalist olarak' cevabı veren Musk, daha sonra şu paylaşımda bulundu:
​"Marx bir kapitalistti. Bunun hakkında bir kitap bile yazdı."

SOSYALİST OLDUĞUNU AÇIKLADI!
24 Haziran seçimlerine doğru giderken Elon Musk isminin Türk siyasetinin miting meydanlarında olması ve tam da bu zamanda Elon Musk'ın siyasi görüşünü açıklaması..Erdoğan'ın kendisini ziyaret etmesi ile övündüğü ve Muharrem İnce'ye Musk üzeriden gönderme yapması..''Erdoğan'ın tekrardan kandırıldığı, Elon Musk'ın aslında Muharrem İnce'yi destekleyeceğinin göstergesi'' olduğu yorumları yapıldı...

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ