Erdoğan Atatürk'ü hedef aldı: 'Yatıp kalkıp ismini anıyorlar!'

Gündem 3 Mart 2019 16:34
Videoyu Aç Erdoğan Atatürk'ü hedef aldı: 'Yatıp kalkıp ismini anıyorlar!'
A
a

Erdoğan: Ah ah, ne hallere düştüler. Yatıyorlar kalkıyorlar Atatürk diyorlar, şu CHP'ye Osmanlı tokadı vurmaya hazır mıyız?

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Rize'de miting düzenledi.

Burada şu anda çoğu tutuklu bulunan HDP'li isimlerin PKK hakkında yaptığı açıklamaları izleten Erdoğan, "Bay Kemal, sen kimlerle berabersin? Sözde İYİ Parti, sen kimlerle berabersin? Ey Saadet Partisi, sen kimlerle berabersin? Ya rahmetli Erbakan kalksa bunlara ne der?" ifadesini kullandı.

Erdoğan devamında CHP'nin 'Atatürk'ün partisi' nitelemesiyle özdeşleştiğini belirterek şunları kaydetti:

"Ah ah, ne hallere düştüler. Yatıyorlar kalkıyorlar Atatürk diyorlar. Ya sizin Atatürk ile ne ilginiz var? Şu CHP'ye Osmanlı tokadı vurmaya hazır mıyız?"

1000
icon
Hakan akin 3 Mart 2019 18:50

Yukariki yazimin devamidir . Ulkemizin en üst makamı olarak bizlerde guvenle sizin halkini koruyan kanatlari altinda guven bmak isteriz basit siyasi malzemelere alet olup korku ve endise duymak istemeyiz size guvenmek isteriz ki buda vatandas olarak en tabi hakkimizdir. Ama sizin gizli ajandaniz bizleri bir birimize dusurmekse orasini bilemeyiz ama bizim istegimiz kendi devletimizde guven için de Mutlu olarak yasamaktir sayin Erdoğan saygilar dimiyorum .

1 3 Cevap Yaz
Hakan akin 3 Mart 2019 18:46

Sn. Erdoğan. Nicin Bu milleti bir birine dusurme yarisina girdiniz? Bizleri secim atmosferinden bile nefret ettirdiniz akrabalarimizla bile dusman ettiniz akp ki olan akrabalar akp ki d3giliz diye Konusmuyorlar kendikerini uzaktutuyorlar . Inaninki geldigimiz 80 li donemlerin sagci solcu meselelerine yakin bir hal almaktadir lutgen milleti ayristirip bir birlerine dusmanca bakmalarina bir son verin yapilan sadece bir yerel seçim dir Muhtar ve Belediye başkanılığı secimidir .. Brn suzin kendi cikar ve menfeat lerinizi dusunmenizden baska bir Beka sorunu goremiyorum. Lutfen birlestirici olunuz zaten ben bir Baskanin yda Cumhurbaşkanın bir partili olmasini asla uygun bulmadim Toplumun herkesimini dostca kucaklayacaginiza . Kendineze bir cephe secmis siniz oradan millete illet ve zillet diyirsunuz oda yetmiyor kendinizden olmayan herkesi Terörist goruyorsunuz bu yaptiginiz evela ayiptir. Topluma fitne ve fesat tohumlari ekmektir . Lutfen bu dusmanca tavirlarinizdan bir an once vaz geci

1 7 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ