Erdoğan Camide Rahatsızlık Geçirdi

Gündem 25 Haziran 2017 08:02
Videoyu Aç Erdoğan Camide Rahatsızlık Geçirdi
A
a

Bayram namazı için Ataşehir Mimar Sinan Camii'ne giden Cumhurbaşkanı Erdoğan kısa süreli rahatsızlık geçirdi. Cami çıkışı açıklama yapan Erdoğan, "Şu anda iyi konumdayım." dedi.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, bugün Bayram Namazı için geldiği  Ataşehir  Mimar Sinan Cami'nde şekere dayalı bir tansiyon dengesizliği geçirdi. Cami çıkışı açıklama yapan Erdoğan, "Hamdolsun kısa sürede toparlandı. Şu anda iyi bir konumdayım." dedi.

VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram namazını  Ataşehir'deki  Mimar Sinan Camisi'nde kıldıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, tüm halkın  Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın İslam dünyasının birliğine, beraberliğine özellikle de barışına vesile olması temennisinde bulundu.

"ŞU ANDA İYİ KONUMDAYIM"

Bugün şekere dayalı bir tansiyon dengesizliği geçirdiğini anlatan Erdoğan, "Hamdolsun kısa sürede toparlandı. Şu anda iyi bir konumdayım. Programımıza saat 15.00'te  Haliç Kongre Merkezi'nde özellikle parti tabanımızla yapacağımız bayramlaşma töreniyle devam edeceğiz. Birliğimiz, beraberliğimiz bizim için çok çok önemli. İnşallah dünya barışı, İslam dünyasının dini bayram olarak çok çok önemsediği bu bayramımız, inşallah bir milat olacaktır. Temennimiz, duamız, bununla birlikte alem-i İslam'da yeni bir dönemin başlangıcına vesile olsun istiyoruz. Zira tüm İslam dünyasında adeta bir parçalanma, bir bölünme havası estirmek isteyenler var. Temenni ediyorum ki bunlar,  Ramazan Bayramı ile birlikte çok daha farklı bir uyanışa vesile olacaktır. " değerlendirmesinde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ