Erdoğan'dan, kendi toprağına girecek olan Esad'a tehdit!

Gündem 19 Şubat 2018 18:48
Videoyu Aç Erdoğan'dan, kendi toprağına girecek olan Esad'a tehdit!
A
a

Erdoğan'dan, Afrin'e yani kendi toprağına girecek olan Esad'a tehdit...

Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasında Afrin’i ve İdlib’i görüştü. Reuters’ın aktardığı son dakika haberinde ise iki liderin teröre karşı birlikte hareket etme kararı konusunda hemfikir oldukları belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili bilgi paylaşımında bulunduğu görüşmede, terörle mücadele konusunda işbirliğini ve eşgüdüm içinde hareket etmeyi sürdürme kararlılığı teyit edildi.

Görüşmede, İdlib'de Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde yeni gözlem noktaları oluşturma süreciyle ilgili meselelere de değinildi. İki liderin, ikili ve bölgesel konularda yakın temasta olmaya devam etmenin önemini de vurguladıkları öğrenildi.
Reuters’ın aktardığı haberde Erdoğan’ın Putin’e, “Eğer Suriye hükümeti Kürt militanlarla anlaşma sağlarsa sonuçlarına katlanır” dediği belirtildi.

1000
icon
Hasan 19 Şubat 2018 19:55

Sonra tayyip e karımız helal olsun reisimize karılarımız helal olsun diyen vatandaşlar sakallı cüppeli hocalar hacılar nerden geldikleri belirsiz onca keçi sakallı adam a bile benzemiyolar

0 1 Cevap Yaz
Hasan 19 Şubat 2018 19:53

Görün bakın tarih tekerrür edecek ve bu recep tayyip erdoğan bu ülkeyi yabancılara satacak milliyetçiliği ayaklar altına alan bir ülkenin liderinden bahsediyoz adam man adası delillerine rağmen üç mahkemede aklandı o kadar 15 temmuz darbe olayından sıyrıldı tecavüzcüleri saldı tecavüzler çoğaldı fetocuları kattı içeri fetocular hepsi onun dostuydu biz tanımıyoduk şimdi feto kimdir tanıdık askerin etine yemeğine at etikoydurdu kendi askerini zehirledi yine 15 temmuzda kendi askerini dövdürdü ayakalr altında ezdirdi askeriyeyi çevresinden sınıra şutladı ve askeriyenin içindeki onca generali paşayı içeriye attı askeriyenin mehmetçiğin sicilinide bozdu gitti rusyanın uçağını vurdurdu orayada bir götünü döndü oradan da yırttı sıra afrine geldi daha sayamadığım onca eksiğinden sonra afrinde şimdi onların çocukları şehit olmuyor tabi getirdiği suriyelilerin çocuklarıda şehit olmuyor bizim salak ülkemizin salak milletinin askeri çocuğu şehit oluyo ve hala oylar tayibe ahlaksızlık diz boyu

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ