Erdoğan'dan çok ağır sözler: Kılıçdaroğlu gibiler..kandilin atıkları..

CHP 23 Haziran 2017 20:51
Videoyu Aç Erdoğan'dan çok ağır sözler: Kılıçdaroğlu gibiler..kandilin atıkları..
A
a

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na çok ağır sözlerle yüklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunu Kılıçdaroğlu gibiler bilmiyor, anlamaz. O diğerleri, Kandil'in atıkları var ya, onlar da bilmez ama biz biliriz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ceylanpınar ilçe merkezinde vatandaşlara hitap etti.

"Bunu Kılıçdaroğlu gibiler bilmiyor, anlamaz"

Bugüne kadar kimsenin huzurunda eğilmediklerine işaret eden Erdoğan, "Biz sadece Allah'ın huzurunda rükuda eğiliriz, başka hiçbir yerde değil. Yolumuza bugüne kadar böyle devam ettik." dedi.

"Rabia" işaretini hatırlatan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Bunu birileri bilmiyor. Bunu Kılıçdaroğlu gibiler bilmiyor, anlamaz. O diğerleri, Kandil'in atıkları var ya, onlar da bilmez ama biz biliriz. Birincisi tek millet, biz tek milletiz. 80 milyon tek milletiz. İki, tek bayrak. Bayrağımızın rengi şehidimizin kanının rengidir. Hilal, bağımsızlığımızın ifadesidir. Her yıldız, şehidimizin ta kendisidir. Bunun dışında bayrak tanımayız. Üç, 'Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda olan varsa vatandır.' 780 bin kilometrekareyle bu topraklar bizim vatanımızdır. Burayı, kimseye böldürtmedik, böldürtmeyeceğiz. Gabar'sa Gabar, Cudi'yse Cudi, Tendürek'se Tendürek, Bestler Deresi'yse Bestler Deresi, her yerde varız ve olacağız çünkü bu milletin huzuruna kimse el atamayacak. Dört tek devlet, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden başka devlet tanımıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin garantisi altında bu hizmetleri sürdüreceğiz."

Bayramın "birlik ve beraberlik" olduğuna dikkati çeken Erdoğan, "Onun için bir, iri, diri, kardeş olacağız. Hep beraber Türkiye olacağız." diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayarak "Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin. Sizleri bu dua ve temenniyle Allah'a emanet ediyorum." ifadelerini kullandı.

'Suriye'nin kuzeyinde bir devlet kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akçakale'de yaptığı konuşmada, "Suriye'nin kuzeyinde PYD, YPG bunlar bir gayretin içerisindeler. Yanınızda, arkanızda kim olursa olsun, bilesiniz ki Türkiye Cumhuriyeti devleti, silahlı kuvvetleriyle bütün imkanlarıyla kuzey Suriye'de bir devlet kurulmasına asla müsaade etmeyecektir." dedi.

 

1000
icon
mustafa karahan 24 Haziran 2017 17:30

Barzani'nin bayrağı Türk bayrağı ile birlikte göndere çekildiği anda, Kürdistan Devletine meşruiyet kazandırılmıştır.Yok tanımıyorum, referandum yaparlarsa başlarına yıklıır sözleri kahve sohbetinden ileri gitmez.Balık hafızalı olduğu söylenen Türkiye ahalisini kandırmaya yönelik sözlerdir.

1 4 Cevap Yaz
Huseyin 24 Haziran 2017 08:49

Ya sen cumhurbaskanimisin basbakanmisin akit baskanimsin nesin ama bildogim birsey var ortaligi karistiran bor vatan hainisin birlestirmeyi degil ayristirmayi seviyorsun

1 5 Cevap Yaz
Hud Altas 23 Haziran 2017 23:50

Recep bey 18 adadan ne haber. Bakin Yunan askerleri mangal yapip dalga gecmisler... Siz 6 oku daha ogrenmemissiniz galiba. ilk dort maddeyi okuyun, ogrenin bilgi sahibi olun...Niye Kuzey Irak'i tanidin Kurdustan dedin biz unutmadik sanada hatirlatalim dedik. Siz cunki yalan makinasi oldunuz. Sizin ruh hastaliginiz var. Eminim doktorlar caresini bulur bir gozukuverin...

0 22 Cevap Yaz
Emine gök kamil

Yüreğine saglık

0 1
servet 23 Haziran 2017 22:27

İzmir satılıkmı nasıl bir cümle bu böğle ne İzmir nede diğer ilker satılık değildir

0 6 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi siyasiyi Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU