Erdoğan'dan çok sert çıkış: Versin istifasını çeksin gitsin

Gündem 25 Mart 2018 19:01
Videoyu Aç Erdoğan'dan çok sert çıkış: Versin istifasını çeksin gitsin
A
a

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan çok sert çıkış: Versin istifasını çeksin gitsin...

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Trabzon 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

“Son zamanlarda bürokrasinin ağır işlediğine dair şikayetler gelmeye başladı” diyen Erdoğan’ın şu sözleri dikkat çekti: “Buradan açıkça söylüyorum; sorumluluk almaktan çekinen, imza atmaktan imtina eden, mevcut projeleri süratle yürütmekte, yeni projeler üretmekte yetersiz kalan hiçbir bürokrat, bulunduğu makamı fuzuli yere işgal etmesin. Bunun affı yok, versin istifasını çeksin gitsin. Kimsenin yokluğu herhangi bir boşluğu ortaya çıkarmaz. Bu ülkeye hizmet edecek çok yetişmiş insanımız var.”
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ayrıca 19 Eylül Spor Salonu'nda yapılan AKP Giresun 6. Olağan İl Kongresi'nde de partililere seslendi.

Salonda bulunun kadın ve erkeklerden oluşan bir grup genç, kongreye er kıyafetleriyle gelerek asker selamı verdi. AKP’liler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hapis yatmasına neden olan "Minareler süngü, kubbeler miğfer, camiler kışlamız, müminler asker. Bir şey beni sindiremez; gökler, yerler açılsa, üzerimize tufanlar, yanardağlar saçılsa. Biz oyuz ki, imanıyla övündüğümüz ecdadımız, titretici şeylere hiçbir gün diz çökmemiş. Zaferlerin kapısı, Anadolu'nun tapusu Malazgirt'ten ta Çanakkale'ye imanın geçilmez kalesine kadar bizi zaferden zafere koşturan şey işte şu anda içinde bulunduğumuz inanç birliğidir. Bu yolda böyle yürüdük. Buralara böyle geldik" şiirini de okudu.
“TÜRBEDE MİYİZ, CAMİDE MİYİZ, BUNLARI AYIRACAĞIZ”

Salondaki gençler tarafından ayet okunması üzerine Erdoğan, "Bunları inşallah kabristanlarda okuyun da ama siyasi bir toplantıda bunları bize bırakın. Nerede, neyi konuşacağımızı, neyi okuyacağımızı iyi belirleyelim. Siz onları bize bırakacaksınız. Buralara nasıl geldiğimizi de iyi bileceğiz. Türbede miyiz, camide miyiz, bunları ayıracağız. Yoksa bir siyasi bir toplantıda mıyız, bunu da ayıracağız. Unutmayın, biz bu milletin tümünü kucaklayacağız, hepsini, istisnasız. Benim gencim gayet güzel ayet okuyor ama ayeti okuyamayanlar da var. Onları da katacağız, onları da buraya alacağız. İnşallah 2019'da cumhur ittifakı ile hem istikrarsızlık üreten mevcut sistemi rafa kaldıracağız hem de milletimizi sırtındaki bu kamburdan kurtaracağız" ifadelerini kullandı.

1000
icon
Oğuzhan Yıldırım 26 Mart 2018 00:36

Bir yandan böyle güzel konuşuyorsunuz bir yandan kefenle imza atıp şov yapıyorsunuz buda o şovlarınızından biri...

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ