Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye yanıt

Gündem 14 Nisan 2017 00:02
Videoyu Aç Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye yanıt
A
a

Erdoğan'dan danışmanlarını eleştiren Bahçeli'ye yanıt geldi

Bahçeli'nin Erdoğan'ın danışmanlarını eleştirdiği sözlerine Erdoğan; "Ben ne diyorum, sen ona bak. Böyle bir şey yok, benden duydunuz mu? Yok." dedi.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

Referandum'a sayılı saatler kala MHP Lideri Devlet Bahçeli'den olay yaratacak açıklamalar geldi. Bahçeli Eyalet sistemini dillendiren Cumhurbaşkanı Danışmanlarına yüklendi. Bahçeli ayrıca buna tepkisiz kalınmasına da sert tepki gösterdi.

Bahçeli, ""Cumhurbaşkanı Başdanışmanı eyalet de gelecek diyor ve Cumhurbaşkanı da buna ses çıkarmıyorsa Ülkücüler'in kalan 2 günde kararı ne olabilir?" diye sordu.

Ben olsam görevden alırım

MHP Lideri Devlet Bahçeli referandumun seyrini değiştirecek şu açıklamaları yaptı:

Sayın Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın dolaşmadığı yer kalmadı. Şimdi bir danışman kalkıyor biy eyalet sisteminden bahsediyor. Bunlar ya Ak Parti'nin hedefini sabote ediyorlar ya da bir iç pazarlıkla görevlendirilmiş konuşmacılar mı bunlar? Bunları zaman gösterecek.

Bahçeli, "Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, 'eyalet de gelecek' diyor ve Cumhurbaşkanı da buna ses çıkarmıyorsa Ülkücüler'in kalan 2 günde kararı ne olabilir?" diye sorarak, "Ben Cumhurbaşkanı'na şikayetimi iletmedim. Böyle danışman olmaz. Benim danışmanım olsa o saatte görevden alırım." dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ