Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tehdit: Sokağa çıkarsanız bu millet size dar eder!

Gündem 16 Aralık 2018 16:42
Videoyu Aç Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tehdit: Sokağa çıkarsanız bu millet size dar eder!
A
a

''CumhurBaşkanı'' Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tehdit: Sokağa çıkarsanız bu millet size dar eder!

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız, burası Paris değil, burası Hollanda da değil

Esenler'deki konuşmasına İstanbul'un su sorunu ve terörle mücadeleye ilişkin değerlendirmelerle başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na eleştirilerle devam etti. Sarı Yelekler'e atıfta bulunan Erdoğan, "Bay Kemal, kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız. Bak bir şey söyleyeyim, burası Paris değil, burası Hollanda da değil" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler'de 15 Temmuz Millet Bahçesi ile yapımı tamamlanan tesis ve projelerin toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: Gezi'deki gibi bir şeyler yapmaya tevessül edersen, ne idüğü belirsiz birilerinin sokağa davetiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz'da FETÖ'cülere nasıl bu meydanları dar ettiyse yine dar ederiz

BU DEFA KAÇMAYA FIRSAT BULUMAZSIN

Sen, 15 Temmuz gecesinde Atatürk Havalimanı'ndan tankların arasından kaçıp, Bakırköy belediyesine gitmiş olabilirsin ama bu defa kaçmaya fırsat bulumazsın, onu bil. Eğer gücün yetiyorsa..

1000
icon
şeref 16 Aralık 2018 20:41

sokağa çıkanlara müdahaleyi resmi kolluk güçleriyle mi, yoksa taraftarlarınızı mı sahaya sürmeyi düşünüyorsunuz. 1980 öncesinde devletin yedek lastiklerini biliyorduk. anlaşılan o yedek lastikler en başındakiler de dahil olmak üzere yeniden kullanılmaya hazır duruma getirilmeye çalışıyor. bu yönden bakıldığında yeni MC hükümetleri iktdarı değil, rejimi korumak adına sokakta olacaklar. bunu yapmayın. Kars"tan bile uçakla polis taşımanın mümkün olduğu bir dönemdeyiz.

0 5 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ