Erdoğan'dan tuhaf çıkış: Biz gelmeden önce traktör yoktu!

Gündem 13 Aralık 2018 15:01
Videoyu Aç Erdoğan'dan tuhaf çıkış: Biz gelmeden önce traktör yoktu!
A
a

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'dan tuhaf çıkış: Biz gelmeden önce traktör yoktu!

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin ikinci 100 günlük eylem planını kamuoyuna açıklıyor.

Erdoğan konuşmasında Ankara'da yaşanan tren kazasına ilşikin soruşturma başlatıldığını, 3 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

ANKARA'DAKİ TREN KAZASI

Sözlerime başlamadan önce bu sabah 06.30 civarında meydana gelen tren kazasıyla ilgili üzüntülerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Ankara-Konya YHT'nin Marşandiz istasyonunda kılavuz yol kontrol lokomotifi ile çarpışması sonucu 9 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 47 vatandaşımız da yaralanmıştır. Kaza ile ilgili adli ve idari soruşturmaya başlanmıştır. Şu ana kadar 3 kişi gözaltına alınmıştır. Bu kaza tüm boyutlarıyla incelenecek, sorumlular ortaya çıkartılacak ve gereken her şey yapılacak."

ERDOĞAN'DAN TRAKTÖR ÇIKIŞI!

* Tarım ve Orman Bakanlığımızda... Bay Kemal çiftçi aç... Biz çiftçiye traktör yetiştiremiyoruz. Parti sözcümüz rakamlarla açıkladı. Çiftçinin 20 yıl önce traktörü yoktu. Şimdi Anadolu'da bırak 1 traktör... 2 traktör bir bakıyorsun evin bahçesinde aracı. 7 proje ile çiftçimize 710 milyon liralık destek sağladık. 15 büyük ovayı koruma alanı ilan ettik. Ziraat Bankası kredisi ile üreticilerimize Bay Kemal veriyor diyor ya... 50 bin koyun verdik ziraat kredisi ile. Silvan tünellerinin ihalesini tamamladık, sözleşmesini imzaladık. Diyarbakır Ergani, Edirne 5. Kısım, Sivas Divriği ile temiz içme suyu sağladık. 

İŞTE SOSYAL MEDYADAN GELEN TEPKİLER:
 

1000
icon
İsmail Bakıcı 13 Aralık 2018 22:40

RTE Bence Erken Bunama Aizmır başlangıcı var bence normal bir konuşma değil bu daha önce de 16 yıl önce buzdolabıda yoktu bu ülkede dedi

0 1 Cevap Yaz
Behcet 13 Aralık 2018 16:14

20.yıl önce traktör azdı ama ekecek yer bulamıyorduk (arazi)şimdi 4×4 var bir tek dane ekmiyorum kazanamazsam niye ekeyim her yıl zarar ediyorum ekmezsem.kardayim

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ