Erdoğan hayat kadınları ile arasında geçenleri böyle anlattı

Gündem 13 Mart 2019 02:08
Videoyu Aç Erdoğan hayat kadınları ile arasında geçenleri böyle anlattı
A
a

Böyle anlattı ama bugüne kadar onları kurtarmak için ne yaptı bilinmiyor!

İktidar medyası 31 Mart yerel seçimine giderken Erdoğan'ın hiç bilinmeyen bir videosunu yayınladı...1989 yerel seçimlerinde dönemin Beyoğlu Belediye Başkan Adayı olan Recep Tayyip Erdoğan'ın, seçim çalışması için gittiği bir otelde karşılaştığı “hayat kadınlarıyla” arasında geçen konuşmayı anlattığı görüntüler sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Yalçın Özer arşivinden çıkan görüntüleri yayınlayan Yeni Şafak gazetesi geçen günlerde paylaştığı haberinde, “1989 yerel seçimlerinde Beyoğlu Belediye Başkan Adayı olan Recep Tayyip Erdoğan'ın, seçim çalışması için gittiği bir otelde karşılaştığı hayat kadınlarıyla aralarında geçen konuşma dinleyen herkesi gözyaşlarına boğuyor. Erdoğan yaşadığı bu olayı 1992 Yerel Ara Seçim çalışması sırasında Sarıyer'de anlatıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Milli Görüş’e yakın gazeteci ve dönemin tanığı Fehmi Çalmuk’un Ruşen Çakır’la birlikte yazdığı “Recep Tayyip Erdoğan-Bir Dönüşüm Öyküsü” kitabında da yer alan bilgiler dikkat çekiyor.

Erdoğan, hayat kadınlarına “Biz sizi içine düştüğünüz karanlık dünyadan kurtarmak istiyoruz” sözleriyle niyetini anlatıyor, “oyunuzu, gönlünüzü, desteğinizi istiyorum” diyerek de beklentisini aktarıyordu.

Kitaptaki bilgilere göre Erdoğan’ın genelev ziyareti ilk olmadı. 5 yıl sonraki seçimde de gitti. Sadece oraya değil, meyhaneye de, birahaneye de gitti, içki masalarına da oturdu. Hatta Refah Partisi’ne ikna olan kadınlardan bazıları seçim çalışmalarına katılıp, partiye oy istedi.

İşte Erdoğan’ın yanındakileri ağlatan o konuşması:

1000
icon
Zeycankaf@hotmail.com 13 Mart 2019 07:22

Kurtardı mı acaba?

0 1 Cevap Yaz
Lapatika 13 Mart 2019 06:43

Vay anasını tüh bak bende duygulandım.hadi agliyalim şimdi.

1 1 Cevap Yaz
Netrun

Kurtardığını duydunuz mu...

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ