Erdoğan Hulusi Akar'a kızgın! 'Özhaseki'yi o önerdi yanıldık'

Gündem 18 Aralık 2018 23:24
Videoyu Aç Erdoğan Hulusi Akar'a kızgın! 'Özhaseki'yi o önerdi yanıldık'
A
a

Recep Tayyip Erdoğan Hulusi Akar'a kızgın! 'Özhaseki'yi o önerdi yanıldık'

AKP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından grup toplantısında Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanmıştı.

ÖZHASEKİ'Yİ HULUSİ BEY ÖNERDİ, YANILDIK

Mehmet Özhaseki ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Cumhuriyet Halk Partisi’nin 25. ve 26. dönem milletvekillerinden Barış Yarkadaş, Tayyip Erdoğan’ın Mehmet Özhaseki isminin aday olarak gösterilmesinden rahatsız olduğunu, “Hulusi Bey önerdi Özhaseki'yi. Yanıldık" ifadelerini kullandığını ileri sürdü.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İstanbul eski milletvekili Barış Yarkadaş, Cumhur İttifakı’nın 12 şehirde belediye başkan adaylarını değiştireceğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mehmet Özhaseki’nin adaylığından da memnun olmadığını ifade ederek şu paylaşımda bulundu:


Öte yandan geçtiğimiz günlerde Mehmet Özhaseki’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a son yapılan anketlerle ilgili AKP’nin 6 ve 7. sırada çıkmasına rağmen yanıltıcı bilgiler verdiği ileri sürülmüştü. Yeniçağ Gazetesi yazarlarından Ahmet Takan 16 Aralık’ta kaleme aldığı yazıda Mehmet Özhaseki ile ilgili bu iddiaları köşesinde dile getirmişti.

Bu gelişmelerin ardından Barış Yarkadaş’ın sosyal medyada paylaştığı iddialar da Ankara’yı karıştırdı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR