Erdoğan'ı memnun etmek için öyle bir anket açıkladı ki...

Gündem 30 Nisan 2018 12:19
Videoyu Aç Erdoğan'ı memnun etmek için öyle bir anket açıkladı ki...
A
a

GENAR Araştırma Erdoğan'ı memnun etmek için öyle bir anket açıkladı ki...

Türkiye 24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlere kitlendi. Seçimlere kısa bir zaman kala siyasi partilerde de çalışmalar devam ediyor.

24 Haziran seçimlerine 55 gün kala Erdoğan'ı memnun etmek için yapılan ankette, Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi tabanının Cumhur İttifakı'na büyük oranda olumlu baktığı görüldü.

Siyasi partiler seçim çalışmalarına hız verirken, anket şirketleri de kamuoyunun nabzını tutmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yapılan anketlerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birinci turda kazanacağı gözlemlenirken, AK Parti ve MHP tabanına Cumhur İttifakı soruldu.

TABANDA TAM DESTEK VARMIŞ!

GENAR Araştırma tarafından yapılan ankette; AKPlilerin yüzde 90'ı Cumhur İttifakı'na memnuniyetle bakıyormuş, MHP tabanının da yüzde 80'i ittifaktan memnunmuş!

Anket sonuçlarını GENAR Başkanı İhsan Aktaş açıkladı.

"BU DA DEMEKTİR Kİ..."

Aktaş, "MHP oylarına bakış eskiden şuydu; referandumda üçte biri verdi, yarısı verdi falan... Son yaptığımız araştırmada; AK Parti ve MHP'lilere Cumhur İttifakı'nda memnun musunuz diye sorduk. AK Partililerin yüzde 90'ı, MHP'lilerin yüzde 80'i memnun. Bu da demektir ki; günden güne MHP tabanı Cumhur İttifakı'na oy verecek kıvama geliyor” diye konuştu.

 

1000
icon
Onder keskin 30 Nisan 2018 23:10

Ben MHP nin tabanı.ve secmeni olarak yıllarca gönül vediğim siyasi partiyi AKP ye verdigi destek ten dolayı Sildim.deil cumhur ittifakına oy vermek.yanlıslıkla dahi oy verirsem.yemın ediyorum.oyveren elimi keser atarım

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ