Erdoğan'ı savunmak için utanmadan Atatürk'ü diktatör ilan etti!

Gündem 30 Ekim 2017 21:21
Videoyu Aç Erdoğan'ı savunmak için utanmadan Atatürk'ü diktatör ilan etti!
A
a

Aynı zamanda Keçiören Belediye Meclisi olan Zilan Twitter adresinden skandal ifadeler paylaştı...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle adli kontrol şartı uygulanıp, yurt dışına çıkış yasağı getirilen Tekirdağ'ın Süleymanapaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'a destek vermek için kente geldi.

CHP'li belediye başkanlarının 'Şağmar oğlanı' olmadığını söyleyen Tezcan, "Şimdi Ekrem başkan bu lafı dedi- demedi ben onu bilmem. Ama Tekirdağ meydanında ben söylüyorum Recep Tayyip Erdoğan, faşist diktatördür. Hem de onların anladığı dilden söylüyorum. Şeddelisidir diktatörün şeddelisidir hem de" dedi.

Tartışma sürerken Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın sözlerine “Cumhurbaşkanımız hakkında söylediği sözleri kabul etmek mümkün değildir. Bu büyük bir edepsizliktir, ahlaksızlıktır, terbiyesizliktir, seviyesizliktir” ifadeleriyle karşılık verdi.

Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Bayram Zilan da bu karşılıklı atışmalara katıldı. Aynı zamanda AKP'li Keçiören Belediye Meclisi olan Zilan, Twitter adresinden skandal ifadeler paylaştı. Zilan, “AKP’li üyesi Bülent Tezcan eğer bir diktatör arıyorsa CHP Genel Merkezi’nin duvarlarına asılan fotoğraflara baksın” diye yazdı.

Zilan’ın bu ifadeleri Atatürk’ü kastettiği şeklinde yorumlandı. Kimileri ise söz konusu ifadenin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik olduğunu belirtse de Zilan’a büyük tepki yağdı.

İşte o paylaşım:

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ