Erdoğan'ın Çukur ve Vatanım Sensin planı tutmadı!

Gündem 8 Haziran 2018 19:54
Videoyu Aç Erdoğan'ın Çukur ve Vatanım Sensin planı tutmadı!
A
a

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın Çukur ve Vatanım Sensin planı tutmadı!

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın katıldığı televizyon programlarının reytingleri, beklentilerin çok altında kaldı. Durum böyle olunca, Erdoğan’ın katıldığı televizyon programlarının reytingleri arttırmak için bir başka yol izlendi.

AKP Genel Başkanı​ Erdoğan’ın katıldığı televizyon programları, televizyon kanallarında reyting rekorları kıran dizlerin hemen sonrasına kondu. Öyle ki, Erdoğan’ın katılacağı program çok geçe sarkmasın diye, dizilerin saati dahi öne alındı.

Peki durum ne oldu?

AKP Genel Başkanı Erdoğan 28 Mayıs Pazartesi günü Show TV’de soruları yanıtladı. Erdoğan’ın katılacağı program, Show TV’nin reyting rekorları kıran “Çukur” dizisinin hemen sonrasına kondu. Saat 23.00’da başlayacak Erdoğan’ın programı için dizinin saati biraz öne çekildi. O gün “Çukur” dizisi de reyting kaybederek 5.34 izlenme oranıyla sıralamada 5’inci sırada yer aldı. Erdoğan’ın programı ise 2.50 izlenme oranıyla 22’nci sırada yer aldı.

AKP Genel Başkanı Erdoğan 7 Haziran Perşembe günü ise Kanal D ve CNN Türk ortak yayınına katıldı. Ancak gün yine Kanal D’nin çok reyting alan “Vatanım Sensin” dizisinin son bölümü yayınlandı. Erdoğan’ın 23.00’daki programı için yine dizinin saati biraz öne çekildi. Fakat Erdoğan’ın programı yine beklenilen ilgili görmedi. “Vatanım Sensin” 2.8 izlenme oranıyla 10’uncu sırada yer alırken, hemen ardından başlayan Erdoğan’ın katıldığı program 1.78 izlenme oranı ile 27’nci sıraya geriledi.

Yani Erdoğan’ın dizi planı da tutmadı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR