Erdoğan'ın hocası: Şeriat gelsin de ülke batarsa batsın!

Gündem 3 Şubat 2019 17:49
Videoyu Aç Erdoğan'ın hocası: Şeriat gelsin de ülke batarsa batsın!
A
a

Erdoğan'ın hocası Kadir Mısıroğlu: Şeriat gelsin de ülke batarsa batsın!

Kadir Mısıroğlu, sohbeti sırasında, Türkiye’ye şeriatın tam anlamıyla gelmesi için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu söyledi. Mısıroğlu, “Şeriat gelsin de isterse Türkiye batsın, ben razıyım. Kafir olarak ölmek başka, zulüm altında mümin olarak ölmek başka şeydir” ifadesini kullandı.

“KİM İSLAM’A YAKINSA ONA REY VERİN”

Mısıroğlu, 24 Haziran 2018 seçimlerinde bir televizyon kanalında, sokak röportajına katılan vatandaşların, AKP’ye yol ve köprü yaptığı için oy verdiklerini söylemelerini şu sözlerle eleştirdi: “Demiyor ki dindar olduğu için rey verdim. Şeriat gelsin de isterse Türkiye batsın ben razıyım. Kafir olarak ölmek başka, zulüm altında mümin olarak ölmek başka şeydir. Onun için, İslam gelsin. Diyorlar ki, ‘Batar Türkiye…’ Tamam batacağını kabul etsem bile ben razıyım. Siz razı olmayın. Müslümanların, İslam’a en yakın kimi görüyorsa ona oy vermeleri vaciptir.”

“HALK PARTİSİNE OY ATANLAR GİBİ DİNSİZLER”

Muhafazakar kesimin sandığa gitmemesinin ahmaklık olacağını ifade eden Mısıroğlu, şöyle konuştu: “Müslümanlar sandığa gitmedi diyelim. Böyle düşünenler var. Bu ahmaklık olur. Sandığa rey atanların reyi ile bir hükümet teşekkül eder. Bu atılan reylerin çoğu da Halk Partisi gibi dinsizlerin olduğu için onlar iktidar olur. Bu mu daha iyi, yoksa biraz İslam’a meyil edeni tutup da neticeye bir adım daha yaklaşmak mı iyi? İşte bugün Tayyip Bey’i desteklemek budur.”

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Lapatika 4 Şubat 2019 10:48

Ulan kadir denen ibne.bence sen gotunu siktirmeye adam ariyon ama Kemalist ler seni sikmez.

1 0 Cevap Yaz
Vatanım 4 Şubat 2019 01:14

Yokmu bu mısır denen piç kurusunu ortadan kaldıracak bi yigit yokmu bu vatan için

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ