Erdoğan'ın oğlu araba ile çarpmış hayatını kaybetmişti! İnce yine o konuda konuştu...

Gündem 20 Haziran 2018 13:18
Videoyu Aç Erdoğan'ın oğlu araba ile çarpmış hayatını kaybetmişti! İnce yine o konuda konuştu...
A
a

Erdoğan'ın oğlu araba ile çarpmış hayatını kaybetmişti! Muharrem İnce yine o konuda konuştu...

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Yalova’da dershane yöneticiliği yaptığı yıllarda öğretmenlerin sigorta primini yatırmadığını söylemişti.

“SEVİM TANÜREK CİNAYETİNİ ARAŞTIRALIM”

İnce, Elazığ’da yaptığı mitingde Erdoğan’a şöyle yanıt vermişti:

“Her gün bir şeyler söylüyor. Tam 20 sene öncesine gitmişler. Dershanelerde iki türlü öğretmen çalışır. Emekliler için prim ödenir ama hiçbir faydası yoktur onun. Emekliler o paranın kendisine verilmesini isterler. Erdoğan eski defterleri açma bak açarım altında kalırsın. Dershanede 20 sene önce ceza kesilmiş. E ne olmuş? Sonra ödenmiş. İstersen gel bir de Sevim Tanürek cinayetini araştıralım. Açtırma ağzımı.”

Ses sanatçısı Sevim Tanürek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Burak Erdoğan'ın kullandığı otomobilin çarpması sonucunda hayatını kaybetmişti.
CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bu sabah ulusal gazete, TV ve internet sitesinin yayın yönetmenleriyle bir araya geldi.  Aynı konuya yine değinen İnce;

SEVİM TANÜREK HAKKINDA: BEN BÖYLE BİR ŞEY YAPSAM ALLAH'TAN KORKARDIM

  • (Sevim Tanürek'in kazada ölmesi) Ben çok iyi bir mümin olduğumu düşünüyorum. Ben böyle bir şey yapsam korkarım. Önce Allah’tan korkarım. Böyle bir kötülük yaptığımda aileme zarar geleceğinden korkarım. Allah'ın hesap soracağından korkarım. Sonu ne olursa olsun. Ben tek çocuk sahibiyim. Oğlum askere gidecekti, Yalova’da apartmanda yaşıyorduk. Gece 11.30. Eşim aylarca ısrar etti torpil yapmam konusunda. Şırnak yerine İstanbul’a giderse, yarın İstanbul’da bombalı saldırıda ölebilir dedim. Bir Müslüman olarak bunu yapamayacağımı söyledim. Tek çocuğumuz olduğu için ısrar etti eşim. Yoğunluktan internete girilemiyordu. Askerliğinin nereye çıktığını eşim öğrendi. Jandarma olarak 6 ay askerlik yaptı er olarak. Ben de 8 ay er olarak yaptım. Bir gece saat 03.00’te beni aradı oğlum üniversitede okurken. Polis yakalamış. Ver dedim. Ben Muharrem İnce dedim polise: “Gereğini yap” dedim. Sakın torpil yapma dedim. Torpil yaparsan seni bulurum dedim. Bu nedenle beni rahatsız eden böyle şeyler. Vicdanım var.
1000
icon
Adil s 22 Haziran 2018 23:31

Helal olsun başkanım

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ