Erdoğan İsrail'i, İsrail'i kuranların yanında eleştirmiş gibi yaptı!

Gündem 14 Mayıs 2018 19:19
Videoyu Aç Erdoğan İsrail'i, İsrail'i kuranların yanında eleştirmiş gibi yaptı!
A
a

Erdoğan İsrail'i, İsrail'i kuran İngiltere'deki düşünce kuruluşu Chatham House'da eleştirmiş gibi yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'deki düşünce kuruluşu Chatham House’a Türkiye'den büyük bir heyetle ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan burada açıklamalarda bulundu.

Daha önce Chatham House'da konuşma yapan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na AKP'ye yakın isimlerden suçlamalar gelmişti.

ÖMER TURAN: "KRALİÇE İSLAMCILARININ İSLAMLA ALAKASI YOKTUR"

Gazeteci Ömer Turan, o dönem Gül'ün gerçekleştirdiği ziyareti için "Kraliçe islacımlarının islamla zerre alakası yoktur, kabesi Chatham House, peygamberleri Kraliçe, Tanrıları ise İngiltere'dir" ifadelerini kullanmıştı.

FATİH TEZCAN: "CHATHAM HOUSE OSMANLI'YI YIKANLARDIR"
Fatih Tezcan'ın hedefinde ise Kılıçdaroğlu vardı. Tezcan da Kılıçdaroğlu'nun Chatham House'da yaptığı konuşmanın ardından "ABD, Türkiye'ye saldırırken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gittiği Chatham House kimlerdir? İsrail'i kuranlardır... Osmanlı'yı yıkanlardır... Orta Doğu'yu parçalayanlardır...Serv'i çizenlerdir... Kısacası CHP'nin lideri CHP'nin gerçek kurucularına gidiyor" mesajını paylaşmıştı.


ERDOĞAN 'CHATHAM HOUSE'DA KONUŞTU
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün İngiltere'de Chatham House düşünce kuruluşunda konuşması dikkat çekti. AKP'nin Twitter hesabından da ziyaret duyuruldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ