Erdoğan isyan etti: 'İnsanoğlu nankör'

Gündem 18 Nisan 2019 17:11
Videoyu Aç Erdoğan isyan etti: 'İnsanoğlu nankör'
A
a

Recep Tayyip Erdoğan isyan etti: 'İnsanoğlu nankör'

AKP Genel Başaknı Recep Tayyip Erdoğan, Memur-Sen Konfederasyonu'nun düzenlediği uluslararası 'İşin Geleceği: Tehditler ve Fırsatlar' konferansında yerel seçimler sonrası uzun açıklamalarda bulundu.
''Son söz YSK'nın'' diyen Erdoğan, seçimlerde aldığı yenilgi sonrası İnsanoğlu'nun kötü özelliklerinden bahsederek, nankör olduğunu dillendirmeye çalıştı.

sözlerini şöyle sürdürdü:
Türkiye'de ideolojik sendikacılığın yerini yeni bir sendikal anlayış almıştır.  Türkiye'nin son yıllardaki tüm demokrasi hamlelerinde Memur-Sen kritik rol oynamıştır.

 Bu arada 31 Mart itibarıyla tamamlamış olduğumuz seçimlerden sonra bazı belediyelerdeki gelişmelerden rahatsızlık duyma gibi veya o bulundukları yerde mücadelelerini kararlı bir şekilde sürdüremeyenler sebebiyle Memur-Sen camiasının asla rahatsızlık duymaması gerekir.

‘İNSANOĞLU HEM CAHİLDİR HEM ZALİMDİR VE BİR YERE KADAR MENFAATLERİYLE BERABER HEP YÜRÜR’

 Şunu unutmayın, insanoğlu hem cahildir hem zalimdir ve bir yere kadar menfaatleriyle beraber hep yürür. Ben Memur-Sen camiasının bu seçimler sebebiyle ortaya çıkan tabloda bulundukları yerlerde dimdik duracaklarına inanıyorum. Ne yapacak? Seni makamından mı alacak? Alsın. Seni memurluktan atabilir mi? Atamaz. Çünkü 657 denilen bu yasa bir defa sizi güçlü bir şekilde koruma altına almıştır. Kaldı ki bu yollara tevessül edenler karşısında arkanızda kapı gibi bir Memur-Sen camiası var.

Yine şunu bilmeniz lazım ki bu ülkede şu anda bir hükümet var. Biz hiçbir zaman yapılacak bu zulümlere tribünden seyirci olmayız. Yapılması gereken neyse onu da yaparız. Onun için de bütün yargı ve yürütme mekanizmalarını her halükarda başta Memur-Sen olmak üzere yürütmek durumundayız.

1000
icon
Selahatdin Çetindaş 19 Nisan 2019 11:04

Yüzbinler işten atılırken 657 yasası yokmuydu

0 1 Cevap Yaz
Hey cocuk 19 Nisan 2019 09:58

Tayyip yargilancakzin

0 1 Cevap Yaz
Abdülhamit gür 18 Nisan 2019 21:29

Allah in adaleti şaşmaz. Ektiginizi biceceksiniz

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR