Erdoğan Metin Akpınar'ı tehdit etti: Bedel ödeyeceksin!

Gündem 23 Aralık 2018 14:13
Videoyu Aç Erdoğan Metin Akpınar'ı tehdit etti: Bedel ödeyeceksin!
A
a

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan usta sanatçı Metin Akpınar'ı tehdit etti: Bedel ödeyeceksin!

DEİK 2018 Yılı Mali Genel Kurulu'nda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasında sanatçı Metin Akpınar'ı hedef gösterdi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Türkiye'nin güçlenmesini istemeyenlerin operasyonlarına maruz kaldık. Gezi Parkı'ndaki 12 tane ağacın taşınması bahane edilerek sokak üzerinden ekonomimiz hedef alındı.

Polisimize kurşun sıktılar, caddeleri, iş yerlerini, insanlarımızın vergileriyle alınan o belediye otobüslerini yaktılar, yıktılar. Bunlar mı vatansever? Bunlar mı milliyetperver? Bunların arkasında duranları siz nasıl savunuyorsunuz? Sen ana muhalefetin başı olsan ne yazar, olmasan ne yazar. Güneydoğu'da hendekleri açan neyse, anamuhalefetin başı da odur.

Beni ipe götüreceklermiş. Senin her yerin sanatçı olsa ne yazar. Biz bu yola farklı çıktık. Senin haddine mi? Biz şehadete inanmış insanlarız. Biz bunların bedelini rahatlıkla ödemeye hazır insanlarız. Bunlar sanatçı müsveddesi, yargıya hesabını versinler. Bunun bedelini ödeyecekler. Bu ülkenin cumhurbaşkanını ipte sallandıracaksın. Şimdi git yargıda bedelini öde.

1000
icon
irfan seki 23 Aralık 2018 19:22

Demokrasinin OLDUĞU yerde herkes eleştirilir yönetenler hoşgörülü olmak zorunda TURGUT OZAL gibi

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ