Erdoğan Netanyahu'ya ''eyy'' derken, THY İsrail'le anlaştı!

Gündem 23 Aralık 2018 18:22
Videoyu Aç Erdoğan Netanyahu'ya ''eyy'' derken, THY İsrail'le anlaştı!
A
a

İşte AKP'nin iki yüzü Tayyip Erdoğan Netanyahu'ya ''eyy'' derken, THY İsrail'le anlaştı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutköy'de düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan yaptığı açıklamada İsrail Başbakanı Netanyahu'nun sözlerine sert cevap verdi.

Erdoğan:
''İsrail Başbakanı Türkiye'ye en alçak ifadelerle saldırdı. Netanyahu denen adam bizi Kıbrıs'ta işgalci olmakla suçlayan İsrail Başbakanın sanırım dili sürçtü. Kendilerinin Filistin'de işgalci olduklarını kadınları, çocukları, masum insanları öldürdüğünü söyleyecekti.

Netanyahu sen yanlış kapıya vurdun. Erdoğan mazlumların sesidir, sen zalimlerin sesisin. Sen devlet terörü estiriyorsun, siz kadınları, çocukları tekmeleyerek askerinizle, polisinizle sürükleyerek götürüyorsunuz. Netanyahu sen zalimsin. Devlet terörünün başındasın. Bu sadece sana uyuyor. ''

O SIRADA THY İSRAİL'LE ANLAŞIYORDU!

İsrail’in en büyük bankalarından Bank Hapoalim (Halk Bankası) ile THY, ortak bir uçuş mili kredi kartı çıkarmak için anlaşma imzaladı.

Şalom'da yer alan habere göre, Bank Hapoalim’in kredi kartı kuruluşu IsraCard ve THY’nin ortaklığıyla basılacak olan kart ile sık uçan İsrailli yolculara indirim imkanları sağlanacak.

THY, İsrail havayolları EL-AL’dan sonra ülkede en çok tercih edilen hava yollarından biri. 2017 yılında THY, İsrail’e ve İsrail’den başka ülkelere bir milyondan fazla yolcu taşıdı.

İstanbul-Tel Aviv arasında günde 10 defadan fazla seferi olan Türk Hava Yolları rekor sayıda İsrailli yolcuyu İstanbul bağlantılı olarak dünyanın dört bir yanına ulaştırıyor.

1000
icon
Orka56 24 Aralık 2018 02:35

Allah sizi nasıl biliyorsa öyle cezalandırsın.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR