Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan öldürüldü!

Gündem 12 Temmuz 2017 17:18
Videoyu Aç Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan öldürüldü!
A
a

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan ve IMDb'de çakılan "Reis" filminin yapımcısı Ali Avcı yeni bir proje ile gündeme geldi.

Avcı'nın 15 Temmuz darbe girişimini anlatan 'Uyanış' adlı yeni filminin fragmanı yayınladı.

Fragmanın tanıtı metninde, "Filmin tüm sahne ve efectleri bitmemesine rağmen yoğun talep baskı üzerine yayınlanmıştır. 9 Adet kısa kısa fragman olarak hazırlanmış Filmimizin 1. Fragmanı beğenilerinize sunulmuştur." ifadelerinin yer alması da dikkat çekti.

Fragmanda yer alan akıl almaz sahneler arasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesinin darbe gecesi Kısıklı'daki evlerinde öldürülmesi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başına bir asker tarafından silah dayanması da yer aldı.

İŞTE O ANLAR;
 

1000
icon
🤣🤣🤣🤣🤣 14 Temmuz 2018 10:35

Darısı gerçeğinin başına inşallah 🤣🤣🤣

1 1 Cevap Yaz
değiştir 30 Haziran 2018 13:42

filmin bütçesi enai olan dürüst vatandaşın cebinden çıkan vergi paraları ile çevrilmekte.filmin idm puanının pek bir önemi yok.amaç sadece insanların beynine rte nin namuslu vatansever diğer herkesin hain olduğu fikrini enjekte etmek.bu film tutmasada yeni film çekilir zaten para gani gani.

1 5 Cevap Yaz
Adam gibi adam 15 Şubat 2018 00:13

Lavresi bir okuyun anlarsınız yönetmen. Fetonun kimi öldürdüğünü veya silahlı bir saldırısını bana söyleyin belgeli.25 Temmuz gecesi İçişleri bakanı nerdeidi. Başbakan nerede idi ve cbşk nedeydi bir araştırın

4 5 Cevap Yaz
HÜSNÜ BARLAS 17 Aralık 2017 23:22

REİS FİLMİ İZLENMEDİ VE FİYASKO İLE BİTTİ.KİM KAZANDI FİLİM YAPIMCISI VE OYUNCULAR.İŞ BU KADAR BASİT.

2 8 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ