Erdoğancı Arda'dan yine skandal: Ağzını burnunu kırarım!

Spor 25 Mart 2018 13:52
Videoyu Aç Erdoğancı Arda'dan yine skandal: Ağzını burnunu kırarım!
A
a

Erdoğancı Arda Turan'dan yine skandal: Ağzını burnunu kırarım...

Sözde yıldız futbolcu Arda Turan, bir yemekten sonra eşi Aslıhan Doğan'a soru soran muhabire sinirlendi. Hırsını alamayan Erdoğancı Arda Turan, bir gazeteciye "“Senin kafanı gözünü, ağzını burnunu kırarım” dedi. Arda Turan daha önce de Milli Takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye saldırması ile gündeme gelmişti.

Medipol Başakşehir’de forma giyen Milli futbolcu Arda Turan ile gazeteciler arasında yine gerginlik yaşandı. Daha önce Milli Takım uçağında spor gazetecisi Bilal Meşe’ye hem sözlü hem de fiziksel saldırıda bulunan Arda Turan, bu kez de magazin gazetecilerine tehdit gibi sözler savurdu. Yaklaşık iki hafta önce dünya evine girdiği eşi Aslıhan Doğan ile birlikte Nişantaşı’nda yemek yiyen Arda Turan, mekanın çıkışında gazetecilerle karşılaştı. Gazeteciler, öncelikle Aslıhan Doğan’ı soru yağmuruna tuttu.

Aslıhan Doğan’a “Aslı Hanım, eşinizin evinde düzenlenen sade bir törenle evlendiniz. Hayalinizdeki düğün nasıldı?” şeklinde soru yönelten bir muhabir istediği yanıtı alamadı. Aslıhan Doğan, elini dudağına götürdü ve fermuar işareti yaparak konu hakkında konuşmayacağını ima etti. Muhabir bunun üzerine “Arda Bey konuşma yasağı mı getirdi?” şeklinde sorusuna devam etti. Ancak bu soru, ortamı bir anda gerdi. Bir anda öfkelenen Arda Turan, soruyu soran muhabire “Edepli ol, ne demek yasak. Senin kafanı gözünü, ağzını burnunu kırarım, karımla konuşuyorsun” diyerek adeta muhabiri tehdit etti.

Çift ardından yoldan çevirdikleri bir taksiye binerek oradan ayrıldı.

DAHA ÖNCE DE YAŞANMIŞTI

Arda Turan, daha önce de Milli Takım uçağında yıllarını basın sektörüne vermiş Bilal Meşe’ye de sözlü ve fiziksel saldırıda bulunmuştu. Önce kendisinden yaşça çok büyük olan Bilal Meşe’ye küfürler savuran Arda Turan, daha sonra da Bilal Meşe’nin boğazına sarılmıştı. O dönem Türkiye Futbol Direktörlüğü görevini yürüten Fatih Terim, Arda Turan’ı kadro dışı bırakmıştı.

1000
icon
abc 25 Mart 2018 15:24

Boyle insanlari haber yapmayin bak nasil size yavsiycaklar.

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ