Erdoğancı şeyhten skandal: Ananın ve kız kardeşinin kolu bacağı tahrik eder

Gündem 26 Şubat 2018 15:19
Videoyu Aç Erdoğancı şeyhten skandal: Ananın ve kız kardeşinin kolu bacağı tahrik eder
A
a

Erdoğan için ''Kemalizmi yıkacaktır'' diyerek övgüler düzen Aczmendi Şeyhi Müslim Gündüz'ün...

Son zamanlarda Çocuklara yönelik cinsel istismar konusunda toplumda oluşan hassasiyet nedeniyle hükümet adım attı ve bu konuda bir komisyon kurup çalışma başlattı. Ancak yasal boşluk bir yana, toplumda din adamı adı altında kamuoyu önüne çıkan kimi isimlerin yaptıkları açıklamalar, cinsellik ve kadına bakış konusunda sorunun çok daha derinde olduğunu ortaya çıkarıyor.

Erdoğan için ''Kemalizmi yıkacaktır'' diyerek övgüler düzen Aczmendi Şeyhi Müslim Gündüz'ün, İslamiyet öncesi cahiliye devrinde kız çocuklarının diri diri toprağa gömülmesini bile savunduğu bir dini sohbette cemaate söylediği sözler kan donduruyor.

"ANNENİN VE KIZKARDEŞİM KOLLARI TAHRİK EDER"

İmam Hatip öğrencilerinin okul kıyafetlerini yeterince kapalı bulmayan ve tahrik edici olduğunu savunan Gündüz, kişinin annesinin ve kız kardeşinin kolundan-bacağından tahrik olacağını savunduğu sohbette şöyle diyor:

"Babayı kınamıyorum ama muhabbeti gayri meşru bir iştir. Kızı okulda dışlanmasın, ayıplanmasın diye kızı nasıl isterse öyle giyiniyor. Kızım hamama mı giriyorsun, sokağa mı çıkıyorsun. Bu kıyafet nedir. Sen bu kıyafetle benim yanımda nasıl geziyorsun. Bir ana göğsünü açıp oğlunun yanında duramaz. Vücut hatlarını belli eden bir kıyafetle buluğa ermiş oğlunun, kızının yanında gezemez. Sima (yüz) günah değil. Ananın simasını gördü mü onda şehvet kalmaz. Bacısınınkini gördü mü şehvet kalmaz. Ama kollarını, bacaklarını, kalçalarını, göğsünü... Şehveti tahrik eder bu. Ve tüyleri ürpertecek hadiselere meydan verir.

"KIZ ÇOCUKLARINI GÖMMELERİ BOŞUNA DEĞİL... AMA GÖMMEK YERİNE BOYUNLARINI KESİP ATSALARDI"

Müslim "Şimdi asrı saadetten evvel, kız çocuklarını diri diri gömmek... O zaman da bugünün hali varmış. Yani bu kız çocuğu mutlaka senin gözünün önünde gayrı meşru iş yapacak. Bu kızı kurtarmak mümkün değil. Keşke öyle gömme değil de, bir şekilde öldürmeyi adet etselerdi. Boyunlarını kesip atsalardı. Onun için böyle yapmışlar. Bedava değil, boşuna değil. Biliyor ki bu kız gözünün önünde gayrı meşru olacak. 'Şimdiden ödlüreyim o çağa elmeden' diyor." diyerek kız çocuklarının öldürülmesini haklı bulduğunu açıkça söylüyor. 

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Serkan keskin 27 Şubat 2018 17:25

MÜSLÜM GÜNDÜZ SENNİ O Eski videoyu unutmadık senin gibiler Arap Dinini savunanlar benim ülkemde yaşamayı hak etmeyenler Hz. Kur.an.ı Kerimetullah Rehperimizken sen ve senin gibiler hiç bişeydir

0 0 Cevap Yaz
Laz kizi 27 Şubat 2018 02:20

Okul etrafında gezinen küçük kızlara bakan sapık

0 0 Cevap Yaz
Yaşar Sögüt 26 Şubat 2018 22:23

Burada AKP hükümetini kaale almıyorum Nasıl olsa bu dincilere suçlu olsalar bile Hiçbir şey yapmayacaklar Sayın Türkiye Cumhuriyeti'nin namuslu ve şerefli korkmayan kanın adamları sizlere ihbarda bulunuyorum Bu din ve kanun düşmanlarını

0 1 Cevap Yaz
K koč 26 Şubat 2018 21:58

Pezevenk senin ne oldugunuz belli

0 0 Cevap Yaz
Ali 26 Şubat 2018 18:38

Bunların aklı s...başı kadar

0 0 Cevap Yaz
Coller65 26 Şubat 2018 18:01

" Gelecekten haber vermek " ALLAH tan başka kimse bilemez . o kızın büyüyünce öğle olacağı anlındamı yazıyormuş. Bu ve bunun gibi m.c.u.p.lar İslam gelmeden önceki cahiliye döneminden kalmışlar.

0 1 Cevap Yaz
Sinasi coskun 26 Şubat 2018 15:36

Bu adam musluman kılığında bir rum veya ermeni

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ